Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen karakterrel...

Szerintetek milyen karakterrel érdemes menni Skyrimbe amivel élvezetes is játszani? Illetve melyik kaszthoz melyik faj dukál? Minden érdekel!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 12:14
 1/8 anonim válasza:

Harcoshoz az Ork, az Birodalmi, a Északi és a Ragada

Lopakodóshoz a Khajiit, az Argóniai és a Erdei Elf

Mágushoz Magas Elf, a Sötét Elf és a Breton a legjobb

2012. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Előző vagyok és azzal mész amivel neked jól esik.

Harcossal legkönnyebb fejlődni,

Lopakodóssal is nagyon könnyű, miután megvan a Throw Voice kiáltás,

Mágussal pedig eleinte nehéz csak, a kevés Mana miatt.

2012. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a skyrimben az a legnagyobb újítás, hogy nincsenek kasztok, és a fajoknak is csak egy kevés előnyük vagy hátrányuk van egymáshoz képest, illetve egy harcos is varázsolhat, és egy varázsló is lopakodhat... tehát nincsenek konkrét kasztok.
2012. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a mágus milyen?
2012. máj. 1. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
a Throw Voice mit tud?
2012. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nevéből is látszik, hogy eldobja a hangod, ez egy shout. Ahova shoutolsz, oda felfigyelnek az emberek, és oda mennek megnézni. Kb figyelemelterelés.
2012. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
köszi:)
2012. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Khajiit vagyok:D Legfőképpen azért, mert az egy macskaXD Egyenlőre harcos, de elkezdtem most fejleszteni a sneaket, pickpocketet meg a lockpickinget. A pickpocket hihetetlen gyorsan fejlődik:D

Szerintem azt érdemes választani, amelyik tényleg tetszik, mert végülis bármelyikkel lehetsz harcos, vagy mage vagy akármi. Én pl. először imperiallal kezdtem, de az nem jött be, a khajiitot viszont imádom:D

2012. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!