Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tom Clancy H. A. W. X (első...

Tom Clancy H. A. W. X (első rész) - Minden gomb működik a joystickomon, még se működik megfelelően az egész. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Valaki, aki joystickal játszik, volt már gondja vele ? Nekem az összes gomb működik, de jobbra és lefele nem akar menni a gép a játékban..azért nem értem, mert jól van beállítva(ez biztos), a menüben működik az összes gomb, az irányítás is, viszont ha repülök, jobbra és lefele nem megy egyszerűen..viszont ha a beállítom, hogy ha lefele/jobbra húzom a botkormányt, akkor rakétát lőjjön vagy ilyesmi, akkor bezzeg az működik..de jobbra és lefele nem akar egyszerűen kanyarodni..


ha esetleg számít, win 7-em van, teszteltem is a botkormányt, minden gomb és minden irányítás működik ..

valakinek ötlet ?



2012. ápr. 30. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!