Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a Vámpírnaplók 3....

Megnéztem a Vámpírnaplók 3. évadának 1. részét, és elment a kedvem az egész sorozattól. Az első két évad megnézésében valami hajtott előre, de a harmadik. Érdemes ezt még nézni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 15:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
Érdemes (L) én már az ötödik részt is láttam, és szerintem nagyon izgi :$
2011. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
érdemes, én is 5. részig láttam, mivel egyenlőre ennyihez van meg a felirat, de nagyon jó, sok érdekes váratlan fordulat lesz benne, de persze ha téged nem fog meg, akkor nemérdemes tovább nézned
2011. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát mint írtam, két évadon keresztül megfogott, aztán jött ez...
2011. okt. 21. 20:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Sose néztem. Miről is szól ez pontosan?
2011. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
őő bocsi de már 6. rész is van.MA A 6. RÉSZ JELENT MEG..
2011. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fogadok h Stefan+ Elena fan vagy ......
2011. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem talált, Elena meg Stefan, sőt most már Damon is kifejezetten irritál. Fan messze nem vagyok.
2011. okt. 21. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a harmadik évad. Az első két évad (főleg az első) nagyon "tini"-sre sikerült, de a 3. már komolyabb, pörgősebb, durvább. Nem tudom mi ábrándított ki belőle, mert szerintem nagyon ütős és minden részben történik valami új és váratlan. Szerintem nézz meg még 1-2 részt, aztán ha az se tetszik, akkor inkább ne erőltesd. Mindenestre véleményem szerint nagyon jó az évad, változatos, fordulatos. Én hétről-hétre alig várom az új részeket.
2011. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a 3. évad. Nézd csak tovább. A 3. résznél, mikor Elena és Stefan találkoznak Stefan régi lakásán, nagyon jó. És mikor Kalus elmeséli Stefannak, hogy ők már rég ismerik egymást, az is nagyon tetszett. Most meg kiderült, hogy is lettek a vámpirok, és miért pont az a bizonyos család...... Nézd csak tovább, szerintem eddig ez a legjobb évad.
2011. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Első vagyok, remélem megfogadtad a tanácsunkat és tovább nézted és tetszett:) Sajnos most vége az évad felének, január ötödikén várható az új rész:(
2011. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!