Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb Medal of Honor...

Lázár Péter kérdése:

Melyik a jobb Medal of Honor 2010 vagy battlefield 3?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
single: MoH multi: bf3.
2012. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
bf 3 szép... de azon jót röhögtem, amikor a FEJLESZTŐK azt mondták, hogy még nekik sincs olyan gépük, ami teljes pompában futtatná xD meg a 2 gigás patch is árulkodó... és a single kampánytól se várj túl sokat... a MoH-ban meg pont a single a jobb :) ha multizni akarsz akkor BF, ha nem, akkor MOH, de ez csak az én véleményem... én ált csak a single kampányt nyomom! nah jó a BF3 se annyira rossz (csak, hogy ne a fikázást halld tőlem :D) de egy kicsit tartalmasabbnak kéne lennie, úgy gondolom!
2012. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen játéknál nem a kampány a lényeg, a battlefield 3-nál szerintem nincs jobb játék, esetleg majd a battlefield 4.
2012. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3, hidd el, hogy sok mindenki magasról lesz*rja a multit, mert mondjuk nincs nála net... és azok igenis az egyszemélyes alapján viszonyítanak! nálam van net, de mégis utálok multizni! max LAN...
2012. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akinek 150ezres gépe van és 10ezrekért vesz játékot annak kétlem, hogy ne lenne nete, és gondolom nem azért van 150ezres gépe és veszi meg 10ezerért a játékot, hogy 2-3-szor végig tolja a kampányt. Persze vannak olyan játékok ahol eszméletlen a kampány és csak azért is megéri, de ezeket a játékokat nem az FPS-ek között kell keresni.
2012. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem a magyar átlaglakosság gépre csak alig, játékra meg szinte totál nem költ... most belemehetnénk a politikába, de ez itt nem az a kategória :D de hangsúlyozom: ÁTLAGLAKOSSÁG!!! és bizony az átlaglakosságnak lassacskán élelemre alig telik, nemhogy 150ezres gépre... :/
2012. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
1. vagyok... sztem FPS-ek közül mindenképp a BF3 a legjobb, mert a egyjátékosmódban már nagyon ujat nem lehet alkotni, multiban viszont robbantott... Azt is figyelembe kell venni, amikor világ legjobb játékát akarjuk megállapítani, hogy valakit teljesen hidegen hagy az FPS műfaj, és inkább autóznak, sportjátékokkal játszanak... de szerintem Medal of Honor 2010-et már nem éri meg venni (Bf3-at igen), várjuk a Warfightert!
2012. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
töltsd le mindkettőt :D
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
még szép hogy BF3. 2012-be meg kinek nincs internete 13-50 év közöttieknek? jó a feketéknek
2012. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
például akinek nincsen rá pénze! Csak azért mert ez elég gyakori magyarországon!
2012. máj. 3. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!