Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft 4. 0. 0 ról...

World of warcraft 4. 0. 0 ról hogyan patcheljem fel 4. 0.6 -ra? 4. 0.1a nál elakadtam! Többi lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem a 4.0.1a to 4.0.3 patchet,és kaptam egy MPQ-fájl-t,és egy tfil fálj-t!Namost,olvastam hogy hogyan kell felrakni ezt,de nemsikerült:(

Beleraktam a MPQ-fájlt az updates mappába,a tfil-fájl-t meg a főkönyvtárba,és inditottam a latuchet.patch exe-t!És lám nem történt semmi,blizzard downloader töltötte a 4.3.4 patchet.Szóval nemjó valami:( Mindent úgycsináltam ahogy megvan írva: [link]

Tört szerveren akarok játszani: [link] ezen!Kérlek segítsetek!


2012. máj. 4. 20:00
 1/1 anonim válasza:
cs háát én is pont ebben a cipőben járok azt sem értem miért nincsenek auto patchek és sajna amoltenhez 4.0.6 kell ha jól tudom...
2012. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!