Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani jó, ingyenes,...

Szmájli444 kérdése:

Tudtok mondani jó, ingyenes, online űrhajós, vagy sárkányos mmorpg-t?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok a sárkányos kategóriából, ahol én magam vagyok a sárkány, vagy egy sárkányon repülhetek, egy sárkányt uralhatok, stb. Nem muszáj magyarnak lennie, bár olyan jobb lenne, ahol van magyar közösség. És fontos, hogy ingyenes legyen, és MMORPG, szóval ne olyan legyen mint mondjuk az OGame.

2012. máj. 7. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Black Prophecy:

[link]


Battlestar Galactica Online:

[link]


Star Trek Online:

[link]


Ezek ingyenes űrhajós MMORPG-k.


Ha netalán azért havi díjas is szóba jöhet,akkor ajánlom még az EVE Online-t is:

[link]


Az első 3 ami ingyenes,azokban inkább a harcon,űrhajók fejlesztésén van a hangsúly,illetve Star Trek esetében nem csak az űrhajót de a karakterünk és az űrhajó legénységét is fejleszteni,képezni kell.

Az EVE elég összetett MMO,ez lényegében egy virtuális gazdaságra alapoz,tehát bányászatra,fejlesztésre,kereskedelemre de persze van benne harc is és rengeteg fejlesztési lehetőség.


Olyan MMORPG amiben sárkánnyal vagy sárkányon kell menni,repülni én személy szerint nem ismerek,de találtam kettőt ami leírások,képek alapján valami ilyesmi lehet


Dragon Oath :

[link]


Istaria:

[link]

2012. máj. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!