Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Darksiders PC verziójában...

A Darksiders PC verziójában az irányítással van egy kis gondom. (? )

Figyelt kérdés
Mindent beállítottam, megy is rendesen, de mikor olyan részlet jön, hogy az autókat vagy akármit fel kell emelni és eldobni, az káosz. Fel tudom emelni, azzal nincs gond, de hogy dobom el? A beállításoknál láttam olyat, hogy rop down, nem vagyok benne biztos hogy mit is takar, de gondoltam ezt. De mégsem, legalábbis nekem nem működik, így meg az élet egyre csak fogy.
2012. máj. 8. 15:17
 1/3 anonim válasza:
Az egér görgőjét kell megnyomni. De lehet úgy is hogy felveszed a kocsit, megnyomod a Q-t, akkor elvileg megjelenik a célkereszt, és arra tudod dobni a kocsit amerre akarod.
2012. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem, hogy ha felvetted a kocsit, és megnyomod a Q-t, akkor kiválaszthatod hogy kire dobja el az F megnyomásával.
2012. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom akkor majd, hátha sikerül!
2012. jún. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!