Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreas- ban amikor...

Gta San Andreas- ban amikor ell kell menni az Óceáni dakkokhoz azt a küldit hogy csináljam meg? M r vagy 20-szor próbáltam de Rydert mindig megölik.

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Targoncával kell dobozokat pakolni a teherautóba (asszem 6-ot). Közben figyelni kell Ryder életét. Ha meglátsz egy katonát, vagy hallod, hogy lövöldöznek, akkor szállj ki és nyírd ki őket.

Ha megvan a 6 doboz, akkor beszállsz az autóba és lelépsz. Csak vigyázz, mert könnyen felborulhatsz és 2 Hummer fog követni.

2012. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a Hummer az meg tud állítani?
2012. máj. 8. 15:56
 3/3 anonim válasza:
haver tök könnyű én úgy csináltam meg h egy dobozt lepakoltam láttam h Rydernek megy le az élete kiszálltam a targongából lelötte az embereket és ugyanez amig nincs vége
2012. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!