Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidják ilyen sokan a...

Miért szidják ilyen sokan a World of Warcraft nevezetű játékot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom hogy "Milyen szar a wow" De miért?olyanok szidják akik még nem is játszottak...Csak megnéztek egy 10 mp. vidit oszt cső.Vannak olyanok is hogy "a metin2 sokkal jobb 10000x jobb mint a wow..."Azért van különbség.Meg máris aki Játszik rajta..az kocka.Nem értem őket.
2012. máj. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno, játszottam én is vele. De nem sokat... 2 hetet kb. Nem rossz az csak azért mondják rá mert esetleg a gépük nem viszi el vagy bénák hozzá, esetleg nem tetszik nekik. Van akinek ez van akinek a másik tetszik. De a wow is úgy lenne jó ha nem lenne fizetős, csak meg kéne venni az alapjátékot mert úgy szerintem lenne egy pár player. Sok ember ezért nem szereti. De azért is utálják, amiben igazad volt hogy megnéz egy videót ahol valami idegbeteg gyerek töri a billentyűzetet mert wowozik stb... próbálja ki és utána mondjon véleményt ne egy videó alapján.
2012. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem tetszik nekik,nem érdekli őket,ilyen egyszerű.

Vagy csak idegesíteni akarnak mert tudják hogy te szereted és manapság elég divatos hogy felhúzák magukat emberek azon hogyha valakinek nem tetszik az ami nekik.

Egyik MMORPG-kel kapcsolatos kérdésemre annó,valaki be írt felháborodva hogy a WoW-ot le ne *arozza senki,mert elkaparja magát,hol ott a WoW szóba sem került.Lehet pont ez volt a baja hogy MMORPG-kel kapcsolatos kérdésebn a WoW-ot még senki nem említette..Szóval elképesztő egyesek milyen kockák tudnak lenni,ez is benne lehet a pakliban.Most ők Metin-el,Aion-al kockulnak és más nem létezik számukra a világon.


Ezen most kár agyalni.Ha nekik nem hát nem.Teljesen mindegy miért ha neked tetszik.

2012. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Várok többet is !:)

2012. máj. 10. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
én speciel pont nem szeretem a wowot. nem mondom, h szar, meg béna, csak nekem az MMORPG k sose jöttek be, FPS beállítottságú vagyok. sokan játszanak vele, tehát biztos nem szar. én eddig 2 órát toltam, akkor kiléptem, és eldöntöttem, h kössz, de ennyi elég, mert nem tetszik. nem szar, csak nem élvezem.
2012. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fedeztek fel minden lehetőséget, amit a játék kínál, csak azt hitték hogy szörnyeket kell ölni azt csá. Az egyik barátom szerint a LOTRO jobb, mert annak van története, de megmutatta és iszonyúanborzasztóan*********** szar. Én szeretek Wowozni :D
2012. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!