Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt a legérdekesebb dolog...

Mi volt a legérdekesebb dolog amit csináltatok Minecraftban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Portállal felszerelt kutatóbázis mindenképp
2012. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy más milyen módon definiálja az érdekességet azt nem tudom, de az általam talán legérdekesebbnek vélt építmény, egy elég rendesen megépített gyár, mely képességeit illetően, elég sokoldalúnak mondható. Ez, egy vár belső területén volt megtalálható, ami szintén megérne egy misét, a redstonozását illetően. Az egész "gyár", obsidian burokba volt zárva, így elkerülendő az esetleges sérüléseket. A további nehezítések gyaránt, a bemenetel is titkos kapukon volt lehetséges, melyek melyek kinyitásához, előbb, egy 15 kapcsolós zárt ajtót, később, egy "itemszortírozós" kaput alkalmaztam, természetesen, csapdákkal tarkítva. A gyárban helyett kapott egy elég nagyra sikeredett tojásgyár, egy önmagát learató, szintén gigantikusra sikerült búzamező, valamint több állatfarm is. Az egész project, kb. 1 hónapig készült, melynek méretei, az olykor az amúgy nem kicsit várat szégyenítette meg (mindezt persze a föld alatt).


Nos, nem tudom, másnak mennyire jött át az egész, valamint mennyire tartjátok "érdekesnek" a művemet, de a kérdésedre, csak ez jutott az eszembe.

2012. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:
feltettem az invasion módot, és építettem egy k*rva nagy várat, és 8 órán át védtem! (reggel fél nyolctól délután háromig)
2012. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Redstone számológép. :P
2012. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hentes boltot csinálni.
2012. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6x6-os piston ajtó számológéppel, ha jól ütötted be a kódot ezesetben 9+7 :D akkor kinyílt, belül volt egy valamiféle hangkeverő amit én fejlesztettem ki, minden hang volt bennt:D az nem volt nehéz xd
2012. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!