Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legérdekesebb/legmeg...

Mi volt a legérdekesebb/legmegdöbbentőbb/leghihetetlenebb dolog, amit valaha láttál állatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És nem TV-ben láttad.:) De ha valakitől hallottál valami érdekeset, azt is megírhatod. Leginkább vadállatokkal kapcsolatban történtek érdekelnének, pl. közelről sikerült megfigyelned egy nagyon ritka fajt vagy bármi, ami számodra érdekes, hihetetlen, megdöbbentő volt.
2010. aug. 6. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de én kutyáról írok, remélem nem gond. Nos, a legmegdöbbentőbb az volt, amikor egy nagyon kemény kopasz gyerek, acélbetétes bakanccsal a lábán egy szöges nyakörves yorkshire terriert sétáltatott.
2010. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én keverék (tacskó, foxi, jagd terrier, stb...) kutyám egy hazahozott pici cicát szoptatott a lábtörlőn. nem akartunk hinni a szemünknek.. Egyáltalán honnan lett teje?

Sajnos már 5 éve nem él a Mimi :(

2010. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó :D
2010. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egyik haverral kimentünk a határba egy nagy mezőre.Tél volt és így az őzek közel voltak a városhoz, hogy találjanak vmi ehetőt. A kocsiban ültünk és arra lettünk figyelmesek h az egyik őz állandóan nekiment a kocsinak.Biztos mákgubót ebédelt..:DD
2010. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb,hogy veszett volt,nagy szerencsétek van,hogy nem értetek hozzá.
2010. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a szomszédunk macskájától úgy fosik a Német Dogom, hogy az hihetetlen xD A macska átkergeti a kerten, pedig a kutya nagyobbat szarik mint amekkora a cica xDDD
2010. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én megdöbbentem amikor a kutyám vállon rókázott valami kunyerált állagú, kolbász szagú nyámnyámmal:D


valamint azis biztos, hogy Magnumtól is szépet tud dekorálni a kutya a szőnyegre...

és azis meglepett h hasonfekve kezemben egy bountyval, elmerengtem a tévén, mellettem a kutyám...kaptam volna be a csokit és egy kutyatámadást túlélt elenyésző nyeszlett darab mosolygott vissza rám:D

és egyébiránt azis megrökönyített h milyen hisztériát letud vágni egy kutya, h megkóstoljon valamit, persze utánna végig dekorálja a szobát...-.-" egy 11éves kutya úrral ne kötekedj:D

macskám meg derékig belemerült a csipszes zacsiba...

2010. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!