Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet, hogy valami nem jó a...

Lehet, hogy valami nem jó a gépemmel? (lent több)

Figyelt kérdés

Meg vettem a Soldier Of Fortune Payback aminek a gépigénye:


[link]


És a gépem igénye:


CPU típusa Intel Celeron D 347, 3066 MHz (23 x 133)

Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)

Videokártya ATI Radeon HD 2400 PRO (256 MB)

DirectX DirectX 11.0

Számítógép típusa ACPI x86 alapú PC


De megfelelő a gépigényem és még is akad a játék mi baja van a gépemnek?


De nem csak ezzel a játékkal csinálja ezt, hanem több játékkal is aminek megfelelt a gépem aki tud segíteni kap egy csokit :D



2012. máj. 15. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

esetleges okok:

- agyonhasznált rendszermeghajtó (töredezettségmentesítés állítólag néha hasznos).

- kevés memória ha esetleg más is fut a gépeden.

- döglődik valamelyik hardver, vagy túl magas beállításon futtatod (lehet szar a proci, videokari, hűtés, táp is)

2012. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A CPU használat nagyon ugrál valamikor 1 óráig 100%
2012. máj. 15. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kevés a CPU a feladathoz, vagy vírust kaptál, vagy kezd elfáradni alapból is. Legalábbis szerintem. A hosszú ideig maxon kotyogó CPU sose normális (vagy sose szerencsés). Nézd meg mi az ami használja!
2012. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem a videokártyával lesz a gond a Radeonoknak lassú a képfrissítése és emiatt is akadhat a játék
2012. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15:44-es, hogy-hogy kevés a cpu? azt lehet frissíteni vagy valamit csinálni vele?
2012. máj. 15. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze! Ki lehet cserélni egy erősebbre feltéve ha az alaplapodba bele lehet tenni! A 100%-on pörgő procival én is találkoztam sajnos egy trójai faló volt a tettes úgyhogy egy alapos vírus irtás ajánlott!
2012. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Kevés a CPU" = a meglévő feladatok ellátásához nem elégséges a hardver.

Feladatkezelőben a folyamatok fülön ellenőrizheted mi fogja/használja sok %-on a procit. Igen gyakran valami vírus okozza a problémát. Lehet próbálkozni vírusirtással, de víruskereséssel mindenkép (ha már megvan a vírus a gépeden, akkor elég nehéz néha már kipusztítani). Legalább tudod mi a gond... A feladatkezelő teljesítmény fülén láthatod grafikonként megjelenítve is, hogy mennyire van kihasználva a proci és a memória. Ha valamelyik hosszú ideig 100% közelében marad, akkor van némi apró problémád :D

2012. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor vírus lesz. Tudtok nekem valami jó vírus irtót ajánlani? (a pénz nem számít csak jó legyen)
2012. máj. 19. 21:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Na sikerült most már jó a gép leváltottam a vírus irtom (mindenkinek ajánlom a spyware terminatort) 162 vírus volt a gépemen és közülük egy 4-es erősségű volt
2012. máj. 19. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!