Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz Twilight PC játék? Ugy...

Lesz Twilight PC játék? Ugy mint pl. Harry Potternek is van.

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
És mit kell benne csinálni? Aki jobban vinnyog és fényesebben csillámlik, az bónusz pontot kap?
2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Harry Potter egy kalandregény, a Twilight meg... nos hagyjuk. Előbbinek van cselekménye, amiből játékot készíthetnek, és egy viszonylagos világba, amiből építkezhetnek. A Twilightnak ezek nincsenek meg.
2012. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a harry potter járék utolsó 2 része mint játék ISZONYAT F*S. Pedig a film az jó.


Na most képzeld el ha egy jó filmből f*s játékot csináltak mi lenne a twilighttal.


Egy f*s filmből vajon milyen iszonyat f*s játék lenne. Nagyon remélem van eszük a cégeknek és nem csinénak "film-játékot". Alig van a több 100 között 1 vagy 2 jó. Azokat se értékelik 5 pont felé.

2012. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rövdiden tömören a kérdésedre válaszolva:khm khm :BEBASZNA HA LENNE!!!!
2012. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert egyszer kb 2009 tájékán volt rola szó, h készitenek a filmből játékot. Reménykedtem, h vki esetleg többet fog tudni.
2012. máj. 30. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
mért lehet ne egy ilyen szerep játékot csinálni pl: eljátszhatnánk az egész filmet szóról-szóra választhatnánk a szereplők között,hogy ember,vápmír,vagy farkas akarsz lenni és forksba játszódna és belehtne menni a suliba,cullenékhez minden elmennénk a volturihoz megállítani edwardot.ogy ne fedje fel kilétét lenne harc még basebol is élethőre kéne csinálni ja és magyar feliratos vagy szinkron ugyan az a szinkron mint a filmben ilyen sims szerűt elképzelnék virtuális világ mintha a filmet beraknánk csak mi irányítatánk a z eseményeket
2012. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Játszanám az tuti :)
2012. aug. 3. 12:39
 8/9 betti2493 válasza:
nem tudom h néhány embernek mért jo parasztul válaszolni de lesz alkonyatos játék :)
2013. márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú én már el is képzeltem!! Egy olyan játék ahol Kristen Stewatrot kéne külömböző helyzetekben kinyírni. Ááá ezt tuti megvenném!
2013. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!