Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Guild Wars 2-ben lesz...

A Guild Wars 2-ben lesz magyar felirat?

Figyelt kérdés

Régebben egy online petíción gyűjtötték az aláírást hogy legyen a Guild Wars 2-ben magyar felirat.


Lett belőle valami?

Esetleg valaki akinek már volt szerencséja játszani a bétával?



2012. máj. 16. 16:39
 1/5 Queasy ***** válasza:

1000%, hogy nem lesz magyar felirat, miért is lenne? Magyarország kis piac.

Egyébként volt szerencsém a bétához. Nagyon jó lesz, amint rendes optimalizáció lesz, mert nagyon szeret szaggatni. Igaz ez betudható a 4 éves gépemnek, de a jóval erősebb géppel rendelkezők is nyávognak rendesen.

2012. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mindegy,mondjuk annyira nem fontos mert boldogulok az angollal,csak ügye magyarul azért másabb :P


Én nagyon várom,amint megjelenik azonnal megveszem.


Annyit megkérdezhetek ha már játszottál a bétával,hogy igéretek mennyire váltak be a szerint hogy a történet vezetés,küldetések másabbak lesznek?

Valami olyasmit igértek hogy nem nekünk kell menni a küldetésért,hanem a küldetések jönnek hozzánk ahogy kalandozunk a világban és hogy a döntéseink befolyásolják a történetünk alakulását.Mindenkinek saját története lehet.

Mondjuk egy hétvégi béta alapján gondolom nem tudtál sokat leszűrni ebből,de mi a benyomásod?Tényleg olyan forradlami lesz ezen a téren mint igérték?


És a mozgás tér?Azt igérték hogy nem lesznek korlátok,akár még fára is mászhatunk és hatással lehetünk a környezetünkre és más játékosokra is ez által,kvázi a környezet rombolható és ha leromboltunk valamit,az úgy is marad.És elég komoly dolgokat mutogattak mint hidat leromboljuk akkor más játékosoknak is le van rombolva a híd.Mondjuk ez szerintem túlzás,nem igen hiszek ebben,de ebből mit tapasztaltál?


A játékot lényegében úgy harangozták be hogy ebben számítani fog mindenki,aki játszik.Nem úgy lesz mint más MMO-ban hogyha elpusztítottál,meöltél valamit,akkor az 10 perc múlva újra éled és senkit nem érdekel hogy valaha is te ott jártál,hanem igenis számítani fog,de konkrétumot nem árultak el mire is gondolnak pontosan.


Nagyon kíváncsi vagyok rá,de ez eddigi beta gameplay videók alapján gyakorlatilag semmi forradalmi nem jön le nekem azokból amit igértek XD

Cikkeket is olvastam a játékról,de abban annyi újdonságot említettek hogy (végre) ki lehet térni a támadások elől és mozgás közben is lehet támadni,sebezni benne,kvázi az ügyesség is számítani fog a harcban és nincs mana a varázslónál,nem kell várni hogy a mana vissza töltsön,csak arra hogy a varazslat vissza töltsön (hát hurá).Sajnos nem tudtam meg sokat az ilyen cikekkből sem.


Amúgy köszi a választ,ment a pont :)

2012. máj. 16. 21:37
 3/5 Queasy ***** válasza:

Ömm, hát az igazság az, bár az idei év legjobban várt játéka számomra a Torchlight 2 mellet, nem igazán élveztem ki a béta lehetőségét. Elsősorban az érdekelt, hogy mennyire fut a gépen, de mivel még lowon is épphogy eldöcögött így nagyon nem is erőltettem, leöltem pár mobot és inkább ki is léptem, majd ha kijön a végleges változat majd akkor lesz orrba-szájba játszás. :)


A "forradalmi" dolgok nyílván marketing hazugságok de érezni lehet a rengeteg munkát amit belefektettek, egyszerűen pazarul össze van rakva az egész. Egyébként alapjába véve tényleg nem tűnik sokkal másabbnak mint egyéb mmo-k, de az itt-ott fejlesztett kis üdítő plusszok jól megdobják a játékmenetet.

2012. máj. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Queasy ***** válasza:

Itt egy kis videó, itt több minden kiderül. :)

http://www.youtube.com/watch?v=MJm3G_HW1vU

2012. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a videót is.

Elég szupernek igérkezik,már alig várom :)

2012. máj. 18. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!