Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 működése leállt. Miért?

A Sims 3 működése leállt. Miért?

Figyelt kérdés
A játék bizonyos időközönként ledob és feljön egy ablak, hogy a Sims 3 működése leállt, a Windows megoldást keres a problémára (persze hiába). Ez a probléma állandóan fennál, akárhányszor rakom újra a játékot, pedig pár hónapja még semmi baja nem volt és már évek óta játszok vele. A rendszer újrarakása se segített. Valaki tudna valami hasznos infót mondani, hogy mitől lehet ez és hogyan lehet ezt kezelni? Plusz mentéseknél előszeretettel hozza elő a 12-es hibakódot, amit régebben szintén nem csinált.

2012. máj. 17. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj a mysims.hu technikus@mysims.hu e-mailjére.Nekem is éppen ez a problémám van,csak nekem tegnap volt ilyen először,ma pedig a betöltésig sem jutottam el.Én éppen az ő válaszukra várok. :(
2012. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hello, nekem is ilyen problémám akadt, esetleg azóta hozzájutott valaki a megoldáshoz?

Megköszönném a segítségeteket.

2012. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem megoldódott a problémám.Az volt a bajom,hogy a Network Play Systemet töröltem. Veletek mi a helyzet?Írhattok privátban.
2012. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
minden egyedi tartalmat törölni kell, és jó lesz. így már nekem sem fagy. :) fáj a szívem értük, dehát ez van. :/
2012. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ezt, amikor utazni akarok. Elkezdni tölteni az országot és a felénél leáll. Évek óta játszom vele és soha nem volt eddig ilyen probléma, csak pár napja van ez. Egyedi tartalmakat sem szoktam letölteni, szóval nálam biztos hogy nem az a gond.
2012. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem egyszer már elhárult a baj de visszajött letöltöttem egy ingyenes virus keresőt és utána el is hárítottam aztán le is töröltem egy alkalmazást szóval ha leáll azt tanácsolom hogy "vírustalanítani" kéne a gépet
2013. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anita0224 válasza:
Sziasztok! Elolvastam minden választ.. továbbra is kiírja, hogy " a sims 3 működése leállt a windows keresi a megoldást", de persze nem találja... Network Play System letöltöttem és feltelepítettem.. újra lett telepítve a gépem.. nem tettem fel letöltött cuccokat.. kb 10 percet tudok játszani.. a hely nagy, helyhiány kilőve.. laptop hűtön van a gép, felmelegedés kilőve :D nem eredeti dvd, lehet semmit sem jelent, de a barátnőim gépén hibátlanul fut a játék! Valaki tudna esetleg segíteni? Nagyon szépen megköszönném! :)
2013. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bálint2004 válasza:
Nekem is hasonló hibám volt de nekem az inditópanelig se juttam el, erre tudok egy megoldást.Tedd fel az alapjátékot Ne crack-eld még,hanem tegyél be egy kiegíszítőt.Azt az alapjáték mappájába tedd a crackot.és elindítod a játékot remélem seggítettem.
2014. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ez a hiba jelent meg. A 12-es hibakód már nekem is előfordult.Sőt, 16-os hibakóddal is volt részem találkozni. :( Nekem egyébként a "Sims 3 működése leállt" nevezetű szöveg akkor jelenik meg, ha már kiválasztottam a családot és éppen tölti. Én is évek óta játszom, eddig semmi baj nem volt. 2 napja csinálja ezt és úgy gondolom , 1 ideig még eltart.
2014. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!