Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van értelme számítógépes...

Van értelme számítógépes játékokkal eltölteni a fél napot?

Figyelt kérdés
21 éves pályakezdő munkanélküliként nincs egyéb teendőm sokszor, csak játszani...de nincs értelme, haszontalan időtöltés...bár tökmind1 hogy facebookon lógok egész nap, vagy tévé előtt fekszek...nem????

2012. máj. 18. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Embere válogatja, hogy ki mivel tölti az időt. Személy szerint nincs semmi bajom a játékokkal. Én is szoktam néha játszani, persze csak mértékkel. (mondjuk azért fél napot már nem szánnék rá). Azt sem értettem sosem, hogy vannak, akik orrba-szájba facebookon lógnak napi 8-10 órát, és akkor még ők kockázzák le azokat, akik szoktak számítógépes játékokkal játszani. Persze mindkettőt lehet túlzásba vinni. Sok sikert a munkataláláshoz :)
2012. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akkor játszok sokat ha nincs más dolgom mint most neked...

Ha valahova tudok menni már megyek is.Szerintem ugyanolyan mintha facebookoznál vagy tévéznél.

Vagy gyakorikérdéseket néznéd:)

2012. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Igen teljesen mindegy hogy most facebook-on lógsz vagy TV-t nézel vagy játékokkal játszol.Egyik sem hasznos tevékenység,nincs értelmük.Munka mellett lehet értelmük "kikapcsolódás" címen,de munka helyett,elpazarolt idő mind.Csak mert befelyezted a tanulmányaid és nem vesznek vel sehova mert nincs gyakorlatod,az nem jelenti hogy nem tudod hasznosabban eltölteni az időd mint játék,tv,facebook (netán kocsma).

Tájékozódj,mozogj emberek között (de ne a kocsmában) hátha rá találsz egy lehetőségre amin tovább léphetsz.

Például ha van némi pénzed,kereskedelemben is kipróbálhatod magad,ez alatt értem a piacozást,online aukciós oldalakat mint ebay,vatera vagy akár a tőzsdét.A legtöbb bróker cégnek vannak demoi,ahol játék pénzel kereskedhetsz gyakorlás céljából.Lényegében olyan mint egy tőzsde játék csak ha akarod,kipróbálhatod magad igazi pénzzel is.Például ha már a házból nincs kedved kimozdul és inkább gép előtt ülsz,ezzel "játszani",tanulni hasznosabb lenne már ha érdekel és lenne némi befektetni valód.A deviza piacra például nem kell nagy összeg már pár 10 ezer is elég kezdésnek,csak vigyázni kell a szorzókkal,nehogy többet bukj mint amennyid van.


Ha érdekel,próbáld ki az etoro demo számláját,ahhoz kapsz 100k USD-t amivel játszadozhatsz ameddig akarsz vagy még el nem bukod az egészet,ha azt elbukod akkor a tőzsde nem neked való,de ha sikerül profitot termelned tudatosan,nem csak próba-szerencse alapon szóval már érted mi hogy működik,mi mivel áll összefüggésben,mi mire van hatással,érdemes lehet megpróbálni valódi pénzzel.

A tözsdén nem mások döntenek a sorsodról,csak te döntesz lehet jól vagy épp rosszul de akor is a te döntésed.


Én ezt ajánlom facebbok és játékok helyett a napod nagyobb részére.Nem mondom hogy ne játsz,én is játszok,csak azt hogy hasznosabban töltsd az órákat,napokat.


Vagy ha már játszani akarsz ott a Planet Calypso,ez egy MMO játék ami a bányászatra,craftolásra,kereskedelemre alapoz és akár valódi pénzt is kereshetsz a játékban,ugyanis a játékban csak valódi pénz forogés csak valódi emberekkel kereskedsz és ez által ha a játékban profitod van az valódi profit és ki is veheted a játékból USD-ben deviza számládra.Csak ez azt vonja maga után hogy a játékkal csak akkor tudsz játszani ha pénzt raksz bele,minimum 10 dollár mivel minden pénzbe kerül és ha ez elfogy akkor megint rakhatod bele a pénzt,szóval még kitapasztalaod a játékot és eljutsz olyan szintre hogy van esélyed jövedelmező üzleteket bonyolítani,nyomni kell bele a pénzt szóval ki van ez találva,ami nem túl előnyös így hogy nincs munkád.

De ez is egy lehetőség.



Vagy bármilyen kreatív tevékenyság mint rajzolás,festés,weboldal dizájn,zene komponálás,videó szerkesztés,3D modellezés,játékfejlesztést,programozás esetlg..Hála a az internetnek rengeteg hasznos dologgal foglalkozhatsz,tanulhatsz csak el kell dönteni mi érdekel,és el kell száni magad hogy megpróbálod és nem facebook-on és játékkal töltöd a napjaid nagy részét.


De ha nem érdekel semmi csak a játék meg facebook,akkor csináld azt.Csináld azt ami érdekel és élvezed.

2012. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
46%
Játékkal egészen jól lehet angolul tanulni (ha nem annyiból áll az egész hogy sorra lövöd hűvös halomba a szembejövőket), pláne (ingyenes) netes játékokkal.
2012. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Második válaszolóval értek egyet, hasznosabban is el tudod tölteni az időt, de a játszással sincs szerintem semmi baj.
2012. máj. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!