Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépes oldalnak van...

A számítógépes oldalnak van értelme, ha úgysincs soha egy szakértő, aki válaszolna a kérdésekre?

Figyelt kérdés
Itt azt látom,hogy sokan kérdeznek,de válasz 0!Tehát sokan nem kapnak választ,pedig fontos lenne,többek között én is sok kérdést megfogalmaztam már,ami fontos lett volna a számomra,de válasz az nincs!Bezzeg ha hülyeséget látok kiírva,arra mindig van válasz!Ennyire nincs itt szakember,aki tényleg segíteni tudna?
2012. márc. 21. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én azért elég sok választ kaptam már ha feltettem itt egy kérdést, és többnyire be vállt. Csak a baj az amit én többnyire más kérdésekben látok meg a sajátjaimban is volt rá példa hogy sokan csak tippelnek mondják hogy vidd szakemberhez és még sorolhatnám. Csak ugye ezt az oldalt egyszerű hétköznapi emberek nézik mint például én. Ha valamilyen kérdésre tudnám a választ persze megválaszolom, de csodákra én sem vagyok képes. A szakemberek meg nyilván nem itt adják a teljes választ hanem azt mondják hogy vigye el szervizbe ahol pénzért átnézik.

Természetesen ennek a menürésznek van értelme mert vannak olyan rendes emberek akik jó választ adnak.

2012. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A többi kérdésnél is hasonló a helyzet.

Itt pl én feltettem olyan kérdést amire bárki tudott volna válaszolni aki elég jól ismeri a win beállításokat, a sokadik kiemelés után csodák csodájára 3an is válaszoltak 1xre, előtte meg hónapokig senki.

Sztem is összességében kevesen nézik a kategóriát, ezért kisebb eséllyel kattintanak egy kérdésre.

De az a legnagyobb baj h más magyar szgépes fórumokon még ennyire se válaszolnak, vagy olyat h okozzak vmi beállítással kékhalált és nézzem meg a hibakódot, hát köszi szépen az ilyen tanácsokat.

2012. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Több eset szokott előfordulni, amikor nincs válasz:


1. triviális, kevesebb időbe kerül rákeresni, mint itt válaszolni, és sokan már unják hogy újra és újra felmerül ugyanaz, úgyhogy nem válaszolnak.


2. Érthetetlen, vagy pontatlan, nem is tudják hogy mire akar valaki választ kapni.


3. Olyan szinten egyedi, vagy olyan magas kvalifikáltságot igényel, amihez itt nincs megfelelő válaszoló, vagy arányaiban kevés van belőlük és nem itt lógnak egész nap.


Minden más esetben ritka hogy ne válaszolnának, és itt még a trollkodás sem jellemző, más témakörhöz viszonyítva elvétve akad (még a troll válaszokat is vagy törlik, vagy helyette, mellette adnak normálisat is). Ha megnézed mondjuk a toplista első tíz emberét, egyikre sem lehetne azt mondani, hogy nem lelkiismeretesen és komolyan állnának bármilyen - akár századjára feltett - problémához. Az, hogy esetleg a te kérdéseid szintjét nem üti meg egyik sem (nem derül ki hogy mik a problémáid, de lehet hogy a 3. csoportba tartoznak) tudásban, az talán nem róható fel egyiknek sem, ebben az esetben a problémádra specializálódott fórumokat érdemes felkeresni, ott találsz majd szakembert eleget.


Esetleg annyi tehetsz, hogy csúcsidőben teszed fel a kérdést, amikor sokan érhetőek el, vagy ha ez sem segít akkor kiemeled a kérdést, és nem tűnik el.

2012. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért kevés a válasz, neked leírom:


1. A kérdést most teszik fel százhúszadszor és inkább leíratja a gyökér velem százszor a választ, mint visszakeresne. Nyolcszor, tízszer írok le egy választ maximum, utána nem válaszolok...


2. Ha ezt mégis szóvá merem tenni, hogy keressen vissza a "kedves" kérdező akkor elküld az anyámba és utána megint nem írok...


3. Lehet, hogy tényleg annyira hülye kérdés, hogy nem írok


4. Válaszolunk nem is bunkó módon és mégis megsértődik és válogatott ocsmányságokat vágnak a fejünkhöz a kérdezők:


Egy két példa:

1. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

3. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

4. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__25..

5. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Hirtelen ez az öt, aki leanyázza az embert, mert segítünk...


És akkor van aki megkérdezi, hogy miért nem kap választ???

2012. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#3 épp ez az, h más fórumokon még ennyire se válaszolnak, vagy hülyeséget. Te milyen jó szgépes fórumokról tudsz?
2012. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

... ja és ne felejtsem ki az olyan általános kérdéseket, amire egy hozzáértő tudja, hogy nem is lehet pontosan válaszolni.


1. XY. exe leállt, mi lehet a baj

2. Kékhalál mitől van

3. Minden jó, mégsem megy...

2012. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

.. és most olvasom az értetlent, akinek három válasz sem elég, mert az nem tetszik neki, mert mind a három NEM-el válaszol és ő meg nem érti...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__27..


Van még kérdés, hogy sokan miért nem kapnak választ????

2012. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

# 4


Értem,hogy mit akarsz mondani és igazad is van ebben,mert biztosan vannak ilyenek!Viszont én amiket kérdeztem eddig,azt a kiírás előtt ellenőrizte a rendszer és kiadott hasonló kérdéseket,hogy megtalálom-e benne a választ!Volt olyan,hogy igen és töröltem is a kiírást!Ha ezt nem képes átnézni egy kérdező,akkor tényleg jogos amit írsz!Viszont az is igaz,amit a kérdésemben is meg fogalmaztam,hogy itt van ez a kérdés is,végülis nem egy fontos kérdés,mert problémát nem tartalmaz,amit meg kellene oldani,de mégis máris mennyi válasz van rá,holott ahogy látom,fontosabb kérdések mellett a válasz most is 0!De tisztelet a kivételeknek,akik próbálnak választ adni néhányszor!

2012. márc. 21. 15:26
 9/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját kérdése a legfontosabb, ezért fontossági szempont itt nincs...


Ez is mai, a kérdezőnek fontos, de aki ért hozzá az tudja, hogy ennyi infóból nincs az az isten, aki megmondja, hogy mi a gépe baja, mert a baj forrása 115 féle probléma lehet és sajnos a válaszok száma itt is 0!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Fehersrac válasza:


Ezt is értem,de ezzel ki van tolva azokkal is,akik ténylegesen a segítség reményében írnak be!A bunkókat ki lehet szűrni,mert ha látom,hogy nincs értelme,reménytelen eset,akkor nem írok többet neki,vagy ha értelmetlen a kérdés,akkor annyit oda lehet írni,hogy részletezze a bajt!

2012. márc. 21. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!