Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3 magyar nyelven?

Diablo 3 magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a diablo 3 magyar nyelven is megjelent, vagy csak angol meg a többi nyelven , mert elég gyenge vagyok iudengennyelvből.

2012. máj. 20. 21:04
1 2
 1/11 Queasy ***** válasza:
Nincs magyar felirat hozzá és esély sincs rá, hogy valaha lesz.
2012. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz

van magyar hangú forditás

WarCraft 3 The Frozen Throne ról meg

StarCraft Brood War ról

HunCraft oldalán

2012. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja a lényeg

ez egy hack and slash müfaj

vagyis nem feltétel egyáltalán a történet megértése

ha mégis akarod akor tanulgatsz belöle

szövegek print screen elése és aztán leforditod épitö jelegel...

még Skyrim el is lehet játszani végülis

igaz hogy nem nagyon érted de a világ maga és az akció azért érthetövé teszi mit kel tenet mit kel ölnöd...

szóval nem olyan bonyolultak a mai "bonyolultab" játékok sem

ha valaha lesz akor ara komolyan 5-10 évet is számolhatsz (teljes értékü magyaritáshoz, persze csak szövegek)

2012. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 21. 13:57
 5/11 anonim válasza:
0%
nem lesz soha, mert neten van a játék, és elég bonyolult dolog megoldani, hogy ugyanazon a játékon játsz mint a csapattársaid és neked még is más nyelven nyomja... érted? szal droppolnak egy fegyvert beteszed tradbe és neked magyarul neki meg angolul jelenítse meg ugyan azt az ablakot... ez nehéz, és akkor a szövegekről és a generált itemekről nem is beszélve
2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos h lesz...sok mmo jatek tobb nyelven van..pl aion...majd megoldjak..
2014. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem is lesz.
2014. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ez a legnagyobb marhaság, amit olvastam eddig. "A neten van a játék..." (!!!) :D Hát az még egy kicsit odébb van, hogy a játék a neten legyen. Ebből annyi igaz, hogy a Blizzard szervereihez csatlakozik, a játék.


"szal droppolnak egy fegyvert beteszed tradbe és neked magyarul neki meg angolul jelenítse meg ugyan azt az ablakot..."

Ez is jó! :D Azt tisztázzuk, hogy a játékot nem érdekli a játékban levő szövegek tartalma. Van egy fájl (vagy fájlok), ahonnan kiolvassa őket, de maga a hivatkozás a fontos, nem az, hogy amire hivatkozik, az valóban az -e aminek lennie kell tartalmilag.


És ezek a szövegek mind a gépen vannak rajta. Egyedüli probléma az lehet, ha a szerver nem akarja megengedni a módosításokat, na akkor tényleg nem lesz soha magyarítás, max úgy, ha engedélyezik azt, hogy internetkapcsolat nélkül játszhass. Ha pedig ez így lenne (én nem tudom), akkor simán lehet hozzá magyarítást csinálni.

2014. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Diablo 3 ba van offline mod...vagy is ps4 en van..
2015. jan. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Akkor ott meg is lehetne oldani a magyarítást.
2015. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!