Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Heavy Rain megértéséhez, és...

A Heavy Rain megértéséhez, és "élvezéséhez" mennyire fontos az angol nyelv?

Figyelt kérdés
Annyit tudok a játékról, hogy párbeszédeket is kell benne alakítani, párbeszéd alakítós játékot, rpg-t, még nem játszottam angolul, de mondjuk egy uncharted, vagy egy castlevania játékot (folyamatos szótárazgatással) úgy 75-80%-ban megértek. Ez a szint elég a heavy rain-hez?
2012. máj. 20. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Élvezni még élvezhető a Heavy Rain még akkor is ha nem tudsz angolul de...


az az igazi ha vágod az angolt.Hát ahogy olvastam a kérdésed szerintem nem elég az angol tudásod hozzá,de ettől függetlenül neki vághatsz.Úgyis több fajta befejezése van és biztos vagyok benne hogy többször végig fogod vinni.(Én legalábbis végig vittem vagy 20-szor) Nagyon jó játék,már csak ezért a játékért érdemes venni egy PS3-at.A sztorija fenomenális.


Szóval kezd el nyugodtan,nem baj ha elsőre nem értesz teljesen mindent,majd el kezded kiszótározni a szavakat a második végig játszástól

2012. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En egyaltalan nem ertek egyet.


SZerintem angol nyelv nelkul ertelmetlen nekivagni. A jatekmenet az nem tul jo (tehat maga az akcio es az interaktivitas), tehat ha a hihetetlenul jo sztorit nem koveted akkor nem hiszem hogy folytatni fogod. Azzal viszont egyetertek, hogy ha erted akkor legalabb 2-3szor fogod vegig vinni (foleg ha elsore nem ugy vegzodik a jatek ahogy te szeretted volna)...

2012. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!