Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Erika0707 kérdése:

Valaki lefordítaná nekem ezt angolra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Twitter-en szeretnék írni Neil Patrick Harris-nak, de nem bízom a google fordítóban. Így aki nagyon profi angolból,az fordítsa le nekem ezt a kis szöveget:

Úristen! Imádlak, a HIMYM-ben nagyon jól alakítasz.! Sokat jelentene nekem, ha visszaírnál erre! BÁRMIT!<-- ennyi lenne.


tudni illik, hogy a twitter-en meg van szabva, mennyi betűt írhatsz.. szóval akinek van türelme, az legyen szíves írja le nekem normálisan, majd ahol csak lehet RÖVIDÍTVE is! remélem tudjátok mire értem.. (pl.: I LOVE U, R U ALRITE?, 2MORROW.

Nagyon köszönöm annak aki lefordítja nekem!  fontos lenne!



2012. ápr. 6. 19:13
 1/5 anonim válasza:

Lefordítani ezt így konkrétan nem tudom, de én is írni fogok neki szerintem, aztán még az is lehet, válaszol. :)


Szerintem is nagyon durvát alakít a himym-ben, nagyon imádom az egész sorozatot! Már vagy 4x láttam azt a ~140 részt, ami idáig volt. Először még magyar szinkronnal néztem meg, de utána már angolul, az eredeti nyelven. Érthetően beszélnek benne, pedig még nyelvvizsgám sincs, mondjuk remélem nyáron már lesz. :D

2012. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"OMG! I really love u, u acting very well on HIMYM. Mean a lot to me, if u reply me! ANYTHING!"


:)

2012. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Juj, nagyon köszönöm. :)))
2012. ápr. 10. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2012. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem ez nyelvtanilag helyesebb, mint az előző válasz:


OMG! I love u, u r really good on HIMYM! It wud mean a lot to me if u'd reply 2 this message. Anything will do!

2012. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!