Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 2 nem indul! Hello!...

Witcher 2 nem indul! Hello! Nekem is ez a problémám és megvan hozzá a gépem eredeti mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elinditom és ezt irja ki: Configuration summary: Numer of cores:4, System memory 2047 Mb, Video memory 2792 Mb, Mobile 0. Your configuration Capabilities:PC Low? Utána kéri a termék kulcsot, megadom azután leakar tölteni egy 9-10 G-ás fájlt, de akkor minek raktam föl a játékot? Amugy mobil netem van és nem szeretném letölteni nem lehetne másképp megoldani, ha egyálltalán ez a probléma?

2012. máj. 21. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az a 10gb-os fájl az eddigi javítások és bővítések, extra küldetések, új intro, befejezések, stb. Tedd csak föl, máshol ugyanazért pénzt kérnek, örülj neki, hogy ez ingyen van. Azt nem tudom, hogy anélkül elindul-e egyáltalán.
2012. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!