Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A bulletstorm pc játékhoz...

A bulletstorm pc játékhoz hogyan lehet csinálni games for windows live profilt?

Figyelt kérdés
már regisztráltam valami live oldalon de nem sokat segített :D szóval valaki leírná hogy ez hogy is van?
2012. máj. 21. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

offline profil kell, nem regisztralos

mar nem tudom pontosan hol van, de 1 rakas szoveg aljan lehet clickelni hogy local/offline profile

2012. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen ezt eddig is tudtam de minden játéknál megtudom ezt csinálni csak ennél nem rámegyek a profil creativ-ra és akkor kellene beadni azt a hosszú szöveget na nekem akkor nem adja be hanem olyat ad ki hogy regisztráljak hát gondoltam hogy akkor regisztrálok regisztráltam is és elfogadta a felhasználót és a jelszót is és mégse enged tovább a játék menühöz :D hát ez már szégyen :D pedig minden játéknál ugyan úgy kell mint ahogy például a videóbe a gta4-nél is például de ennél más a helyzet törlöm a játékot és levan szarva :D
2012. máj. 22. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám.ha esetleg rájöttél mi a megoldás megírhatnád.
2013. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Just.R3D válasza:
nahh hát én megtaláltam a megoldást a dologra,ha még aktuális... ezen a vidin megmutat mindent a srác csak követni kell..100% h mükszik ) nekem is ment rendesen :D https://www.youtube.com/watch?v=KZXnpqDzkFM
2014. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
letiltod a virus irtót meg crackeled és jó lesz
2015. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!