Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Bulletstorm nevű játékhoz...

Donyi1988 kérdése:

A Bulletstorm nevű játékhoz szükséges internet?

Figyelt kérdés
A singleplayeres részhez?
2011. dec. 14. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem van netem, de szerintem a Single Player-hez nem kell. Bár nem tudom engedi-e a Windows Live progi. Meg kell próbálni, a puding próbája az egér. :)
2011. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kössz a választ, de leakarom szedni, és baromi lassú a netem , tehát ha szükséges hozzá, akkor az egy élet mire elindulna.A letőltése is legalább 1 hét lenne.
2011. dec. 14. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szükséges.
2011. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lassú netem van, de egy 20 kb/s-os net is elég a MultiPlayer-hez. A Single-hez meg szerintem egyáltalán nem kell. Mondjuk a BioShock 2-höz kell még a Single-hez is, de csak azért, mert anélkül a Windows Live nem indul, így nem tud bejelentkezni, ezáltal nem tudsz majd menteni, de BulletStorm-nál más a helyzet, ott biztos nem kell.
2011. dec. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bioshock 2-höz sem kell. Totál offline játszottam.
2011. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek.
2011. dec. 14. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen verziód van, de nekem FULL és hát a GFWL nélkül nem lehet menteni. Elég bosszantó volt, hogy átvittem 4 szintet, másnap meg kezdhettem elülről mert a checkpoint-ok sem maradtak meg. Kénytelen voltam felrakni a GFWL-t aztán készítettem egy Offline fiókot, ekkor már nem csak hagyta menteni, de autón intézte a checkpoint-ok tárolását.
2011. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!