Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 2-ben van bármi...

A Witcher 2-ben van bármi szerepe annak, hogy Geralt miképp gondolkodott a sors-ról, és hogy Triss-el vagy Shani-val milyen kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
Az első részben sokszor előfordult ez a téma, hogy hisz e a sorsban vagy nem. A másodikban meg néha mondott olyasmit, hogy ő nem hisz a sorsban. Ez is az első részből való mentésem miatt van, vagy csak úgy?

2012. máj. 21. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Történet szempontjából semmit nem változtat az importálás, nem változik meg tőle, csak te érted kicsit jobban, ha játszottál az eggyel, meg pár párbeszédben megjelennek a döntések (pl. Adda él-e vagy sem, meg úgy hallottam, hogy az EE-vel bekerült egy bejegyzés Shaniról, ha vele szűrted össze a levet, de ezt még nem néztem). A hangulatra rátesz, hogy említik az egyben történteket, de haszna, jelentőség (sajnos) nincs.
2012. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az se változik, hogy Triss-el hogy voltak?
2012. máj. 22. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Az se számít, bár az EE-vel lehet egy-egy kódex bejegyzés, esetleg egy plusz párbeszéd bekerült, az EE-es patch-el kezelt Wintcher 2-t még nem vittem végig.
2012. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!