Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet ilyen gyökér...

Hogy lehet ilyen gyökér játékkal játszani mint a World Of Warcraft?

Figyelt kérdés

én világ életemben szerepjátékokkal játszottam néha RTS a total war sorozat pl... na mind1 most nézem a WOWot a youtubon komolyan mekkora gyökérség már ahogy kinéz is gyerekeknek találták ki ilyen ovisoknak? mert tényleg úgy néz ki!! és ilyen küldetés h vadássz bagolyra? xD én régebben Gothicoztam és az sokkalta régebben jött ki mint a WOW mégis valahogy szebb és magával ragadóbb a világa...


azt sose értettem ezeknél az mmorpgeknél h mégis mi értelme a végtelen játéknak? mi értelme annak h nincs vége? én úgy képzelem h van egy végső cél amit teljesíteni kell és vége és nincs tovább értelme mert minek? a rossz elnyerte méltó büntetését (vagy a jó teljesen mind1) és VÉGE...



2012. máj. 24. 23:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nem lenne értelme az mmorpg-knek ha lenne végük, így korlátlan ideig szórakozhatsz vele és pont így tudják kihasználni az MMO szót. Előny/hátrányba nem megyek bele mert azt mindenki maga dönti el, hogy mi tetszik neki.
2012. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

szerintem meg inkább függőséget okoz nem sokáig tartó szórakozást (persze ez relatív ugye a függőség maga is mert a narkós ha pl belövi magát ő is élvezi ugye)... ez a gyerekes külsőn meg egyértelműen látszik h a kisgyerekekre álltak rá és rajtuk keresztül próbálták az anyukákat és apukákat folyamatosan lehúzni...


mondjuk én magát a blizzardot mindig is utáltam és úgy ahogy van egy rakás f*snak tartom az összes játékával együtt amit eddig kiadott... mert mindig olyan szép intrókat meg reklámot csinálnak annyira epikus és tényleg szép... mikor meg beteszi az ember a játékot akkor meg néz hogy mi a sz*r ez?

2012. máj. 25. 00:19
 3/63 anonim ***** válasza:
62%
te hülye vagy már bocs nem csak a wow miatt de a blizzard nagyszerű játékokat adott ki pl starcraft sorozat, warcraft 3 (személyes kedvencem) diablo sorozat én wowot is szeretem bár már nem nyomom régen azért nyomtam a grafika nem lényeg lehet gyerekes nekem nem és tetszett és vmit tud mert elég híres lett.
2012. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:
ugyan már sokkal színvonalasabb játékok kijöttek a starcraftnál még korábban gondolok pl a Myth The Fallen Lordsra a Starcraftban semmiféle taktika semmiféle bravúr ügyesség az ellenség megtévesztése kijátszása vagy akár túlerő elleni győzelem nem opcionális. Ott termelni kell! Minél többet termelsz akkor győzöl nem tudom de ezt nem nevezném valami nagy stratégiának... aki így győz arról meg nem lehet elmondani hogy nagy hadvezér lenne... úgyhogy ilyen dolgok miatt is ki nem állhatom a blizzardot
2012. máj. 25. 00:53
 5/63 A kérdező kommentje:
arról meg ne is beszéljünk, hogy a starcraft meg a warcraft egy és ugyan az annyi a különbség, hogy az egyik az "űrbe?" játszódik a másik meg nem... így a warcraft első része után nagy előrelépés a játékban nem történt minden maradt a régi csak csillogóbb lett részemről az volt a pozitív változás h több embert kilehet jelölni xD milyen öröm xD
2012. máj. 25. 00:55
 6/63 anonim ***** válasza:
62%

Neharagudj.. de az mmoknak pont ez a lényegük .. hogy nincs végük.. akkor hagyod abba ha megunod .. életed se akkor ér véget mikor kivitted omg..

Amugy hamár szóbakerült a wow .. ponthogy nem kisgyerekeknek találták ki olyanoknak akik szórakozni akarnak.. nagyon sok eredeti wowost ismerek akik anyukák apukák .Bagoly ölős küldi nemtudom van-e de lényegében a szintezés igen szerintem a legunalmasabb dolog 1 mmoban.Ugye a wowban ottvan a milliónyi lehetőség amihez már Guild kell 1 társaság hogy kitudd vinni például az adott contentet .. de ezt nemfogom magyarázni .. ha nem próbáltad ki nem is fogod megérteni.Az előttem postoló amugy jól írta .. a blizzard zseniális játékokat adott ki .. szerintem mindenki aki 1999ben legalább 12éves volt az MINIMUM!kipróbálta a Diablo sorozatot..

Ha olyan játékról akarsz beszélni ami tényleg függőséget okoz miért nem hoztad fel a metin2-t .. 10-15éves korosztály több 10.000-eket költrá havonta.. ismerek olyan embert aki szakmai gyakorlatok pénzét (havi 45.000ft-ot ) csak a metinre költ..

Amugy hogy a kérdésedre válaszoljak az hogy nincs vége.. vagyis nagyritkán van amikormár kivittél mindent csak a wow esetében ugye a blizzard adja ki az újabb patcheket frissítéseket , és nekem a legnagyobb játék élményt életemben a wow nyújtotta régen a raidelést nem lehet egyszerüen társaságban megunni .. és szerintem ezért a játéktörténelem legtöbb pénzt hozó játéka a wow.


De amúgy meg .. ha nem érdekel minek irkálsz róla .. végülis nem kötelezó vele játszani!


Hali!

2012. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
28%
én veled vagyok énis utálom ezt kockáknak való sz@rt én inkáb gothicozok minthogy ebbe kockuljak bele
2012. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 Smartguy86 ***** válasza:
17%

Na má vesszetek össze. Aki játszik, az gamer - nincs különbség. Jóhogymárnem kimentek egy stadion elé és összeveritek egymást :D


Most ez olyan, mintha azon kezdenétek vitatkozni, hogy melyik étel a jobb - a saláta vagy a marhahús. Biztos mindent eldöntő végső konklúzió születne... :D

2012. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 10inchhero ***** válasza:
52%

nos, az előttem szólókkal egyetértek, a Blizzard hatalmasjó cég. (mindent elmond, hogy a StarCraft még ma is vetekszik sok új szarral népszerűségben).

Személy szerint én azért WoWozok, mert elég messze lakok a várostól és nem mindig tudok menni, ha hívnak, más játékokat meg 1-3 nap alatt kipörgettem. A grafikája meg ugyancsak jó (pl irtózok a pókoktól, és itt van nem kevés, és igen kidolgozottak), jó, persze, nem egy full HD, de 2004es játék, mit vársz??? A baglyokhoz meg annyit, hogy amíg eléred a 80at, az egy hónap szopás (néha tényleg elég gyerekes), de onnantól elég zsír! (és az előítéletek ellenére lehet mellette életed!!!)

2012. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 tramtram válasza:
34%
Ez a függőség dolog nagyon szubjektív. A wow is egy hobbi, ami szórakoztatja az embereket, és emiatt sok időt töltenek vele. Ez az amit sokan nem értenek meg. Ilyen alapon az is nolifer aki 24/7 ööö kocsit bütyköl, facebookozik, verseket olvas, gördeszkázik és csak ezeken jár az agya, erről tud csak társalogni, elhanyagolja miattuk a kötelességeit, stb.
2012. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!