Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket is fel tud úgy húzni...

Titeket is fel tud úgy húzni egy játék hogy átkozódtok és veritek a falat-billentyűzetet dühötökben?

Figyelt kérdés
Nekem nem sikerült a Malta Spitfire modot normálisan telepítenem a Combat Flight Simulator 2-höz.Napokig vacakoltam a telepítéssel,mégsem jó.Ütöttem a falat úgy felhúzott,szinte remegtem a dühtől,most már kicsit jobb.1-2 nap múlva újra megpróbálom,titeket is fel tud így bosszantani egy játék?
2012. máj. 25. 02:57
 1/8 anonim ***** válasza:
http//www.youtube.com/watch?gl=US&hl=hu&client=mv-google&v=RSVEGJTOCmM
2012. máj. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemszokott hisz csak 1 játék .. hameg idegesítt nem játszom . vagy leülök animét nézni azt megnyugszok ..

Engem az szokott idegessitteni inkább mikor a fos egerem 1helyett 2-t kattint .. me elvan törve.. :/

2012. máj. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem régebben ha játszottam az tudott, ha a gép csalt.

Pl Midnight Club széria, a világ legg.ecibb játéka, olyan pofátlanul csal a gép, h beszarsz.

Meg kóddal is nehéz végigvinni:)

2012. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rambo75 ***** válasza:

(Elore kerlek, ne haragudj meg ne dislike-olh, de...)

...Ilyet csak a hard-kockak csinalnak.

Egyebkent velem mar egyszer volt hogy honapokig probaltam modolni mar nem is tudom milyen jatekot, de szetvertem egy regi billentyuzetet es megnyugodtam. :)

2012. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.


remélem sosem lesz barátnőd, mert akkor őt is össze fogod verni ha felidegesít valamivel?

2012. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A falba vertem 1-2-t nem a gépre,sosem vertem nőt,nem hiszem hogy fogok,az más dolog.Nem vagyok kocka de a sikertelen modolás rendkívül fel tud bosszantani és kényszeredetten próbálkozok mert ha másnak megy nekem is kéne hogy menjen.Elvileg mennie kéne de érthetetlen okból mégsem megy.Hiába a kitartó hibakeresés,a lehetőségek tételes végigskálázása,mindenféle próbálkozás,kísérletezés.Volt hogy egy teljes éjszakát elvacakoltam mert úgy éreztem sikerül mingyárt megcsinálni,aztán csak annyi lett az eredmény hogy zombiként mentem dolgozni.Ez olyan mint egy összeesküvés-mintha a gép direkt szórakozna velem-na ezért tud felhúzni.
2012. máj. 25. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Van hogy felhúznak dolgok és átkozódok,most nem csak játékra hanem bármire értve.De sosem viszem tulzásba,ha már valami annyira felhúz hogy egy kiadós kármkodással sem tudom a dühöm levezetni,inkább ott hagyom,pihentetem a dolgot.Nem szabad hagyni hogy a düh bármi okból eluralkodjon rajtad olyan szinten hogy fizikailag nyomatékosítsd,főleg ilyen jelentéktelen dolog miatt mint egy játék, most mindegy hogy csak falon vezeted le vagy máson....mert ha nem tudod kordában tartani,kezelni a dühöd később komolyabb baj is keletkezhet belőle.Idegbetegség kialakulásának adsz táptalajt így.

Minél jobban kiengeded a dühöd jelentéktelen dolgok miatt,annál kevésbé fogod tudni kordában tartani azt jelentősebb dolgok esetén és egyszer csak azt veszed észre hogy 20 év börtönt kaptál csak mert nem tudtad kezelni a dühöd és majd a játékokra fogják,a játékok kedvelői pedig arra hogy így születtél.Ez nem vicc.Komolyan kell venni.

Ha valami nagyon felbosszant mert nem sikerül,pihintesd,csinálj valami mást főleg ha már fáratt is vagy,de mindenképp próbáld megőrizni a nyugalmad.Úgy kell felfogni

ha valami ma nem sikerült,majd sikerül holnap vagy holnap után.

2012. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!