Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow account probléma, mit...

Wow account probléma, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy gamecard-ot amit sikerült is aktiválnom nem volt vele gond. Ezután felakartam lépni a wowra és kiírta hogy az accountomoat blokkolták és hogy küldenek nekem egy levelet amiben elmondják mit kell tennem. Így is lett levél benne az utasítások link a password resethez. Az a gond hogy a password resetnél azt írja hogy a cím és a név nem egyezik mert ugye mindent meg kell adni és hiába próbálom egyszerűen nem sikerül, ehez hozzátartozik hogy nem eredeti nevet adtam meg de pontosan meg tudtam nézni hogy mit mert úgy blokkolták hogy a battlenet accon be voltam jelentkezve. Googleben kerestem blizzard elérhetőséget találtam is egy e-mail címet amire megírtam nekik a gondom de nem tudom hogy mikorra válaszolnak és mivel sikerült aktiválni a gamecardot a játékidőm fogy. (Bocsi hogy hosszú lett). Kérlek segítsetek.
2012. máj. 25. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben segíteni nem nagyon tudunk, egyedül azt csinálhatod, (ha betudsz lépni accountba) hogy nyitsz egy ticketet, de az ugyan annyit ér mintha írnál nekik emailt. Általában 24-48 órán belül válaszolnak rá, viszont az érdekelne, hogy mégis miért blokkoltak ? teljesen ok nélkül volt ez ?
2012. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy miért akkor blokkolták amint beakartam lépni nekem megvan a Starcraft 2 is és azzal tudtam játszani még aznap is. Az a gond hogy ticketet sem tudok csinálni mivel blokkolták így belépni se tudok.
2012. máj. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!