Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban valaki segítene?

Minecraftban valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nos,én még nagyon kezdő vagyok,és szerintem egy nagyon alapvető problémám van... Nem tudok barkácsolni fakardot,sem a többi fa szerszámot... Van barkácsdobozom,és a neten is megnéztem,hogy miből áll,de beraktam őket és nem lett belőlük semmi... Valaki meg tudja mondani,hogy mi a baj?
2012. máj. 26. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan elrendezésbe kell belerakni, Deszkát raksz bele, és nem sima fát?
2012. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Deszka kell meg bot.. Tudsz segíteni?
2012. máj. 26. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Deszkát simán kapsz ha beraksz nyersfát,ami ugye a fatörzset is alkotja.

Botot pedig úgy kapsz,hogy két darab deszkát egymás fölé helyezel.

Természetesen csinálj munkaasztalt is (angolul workbench),mert alapból csak egy 2x2-es hálón tudsz craftolni,amin nem lehet csak néhány alap dolgot (pl. fáklya,bot,deszka meg még egyéb más dolgok,de azokat inkább nem írom le,mert csak összezavarnálak vele).

Tehát ha jól rakod be,akkor ki kell hogy adja.Ha nem,akkor te rontottál el valamit.

2012. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!