Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolok. Melyiket ajánljátok?

Konzolok. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A PS3 nekem drága. A Wii nem az én konzolom. Nintendo 3DS sem tetszik, mivel nincs rá olyan sok játék, és el is lehet veszteni. PSP is tetszik, de azt lazán ellopják vagy elvesztem. Az XBOX 360 árba is jó,minden, de az meg elromolhat, mivel biztos kicsippeltetem. Szerintem nem olyan veszélyes, cssak normális legyen a forrasztás.

Valaki vélemény?


2012. máj. 27. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát ami azt illeti túl sok választást nem hagytál.

PS3 túl drága,Wii nem tetszik,DS-re kevés játék,PSP--t ellopják,X360 elromlik....Hát most erre mit lehet mondani XD


Egyébként az X360-at nem csippelik hanem flashelik és nem az miatt romlik el a konzol hanem a gyári hűtés miatt.Nem vezeti el a hőt rendesen és egy idő után a GPU túl melegszik és az okozza a gondot.Mondjuk a slim-ekben ha minden igaz ezt már megoldottak ám ellenben rengeteg olyanról hallok hogy a slim-ekben meg a merevlemez csatlakozója adja meg magát...De végülis bármi meghibásodhat,csak az X360-oknál valamivel gyakoribb statisztika alapján..Egyébként az X360-al az nagyobb gáz ha flasheled,akkor online nem fogsz tudni játszani mert bannolni fognak és kb fél évente mindég újra kell flashelned ha az újabb játékokkal akarsz játszani,mert az MS-sem bolond,a frissítésekkel rendszerint kiüti a flasht ezért mindég újabb és újabb flash kell bele.A másik dolog pedig ha online akarsz játszani elő kell fizetned Xbox Live-ra.


Szóval az X360-nál 4 dologgal kell számolnod:

-régebbiekben a GPU adja meg magát

-újabbakban a HDD csatlakozó adja meg magát.

-ha online akarsz játszani elő kell fizetned Xbox Live-ra

-ha flasheled nem tudsz online játszani és rendszeresen újra kel flashelned


Egyébként én PS3-ot ajánlok,mert minden média formátumot ismer,ingyen lehet online játszani,lehet netezni is rajta a beépített böngészővel és van pár nagyon szuper exklúzív cím rá mint a Resistance,Uncharted,God of War,KillZone és még sok más,de ami per pillanat igazán nagy dolog szerintem,az hogy hamarosan jön a DUST 514 csak PS3-ra ami a világ első ingyenes online FPS játéka lesz konzolra és azon belül is csak PS3-ra.

Valamint ami még a PS3 mellett szól,az hogy a teljesítménye nagyobb ez által az újabb játékokat tovább kitudják majd adni rá mint X360-ra.Ezért ha PS3-at veszel később kell majd az új generációs konzolokra váltanod hogy az újabb játékokkal játsz.De ha ez túl drága neked és semmi esetre sem tudsz PS3-ra beruházni a Wii-ről meg hallani sem akarsz,a kézi konzoloktól meg félsz hogy elveszted,akkor tényleg nem hagysz sok választást magadnak.


Amúgy ne ilyesszen meg amit az X360-ról írtam.Szuper kis konzol,megéri az árát.Csak PS3-ról rosszat igazán nem lehet mondani.A PS3 szinte mindenben jobb mint az X360.


Ügye X360-ra ott a kinect sokan mondanák.Na igen,de minden kinectes videó kritikában csak azt látni hogy kegyetlenül szidják mert nem pontos és nekem is ez a tapasztalatom.Egy áruházban próbáltam ki és az istenért sem akarta fel ismerni melyik a kezem és a lábam,ráadásul tényleg idegesítő módon vérnyog álandóan hogy menj távolabb.Hát nem tudom mekkora hely kell neki,de én vagy 3 méterre álltam tőle és még az sem volt neki elég,a hely még hadján,de mekkora TV kell akkor hogy lásd,mert 5 méterre játszani egy kisebb méretű TV-től nem lesz nagy élmény szerintem.Ezzel szemben a PS3 kontrollere mozgás érzékelős amit eddig ugyan nem sok játék használ,de mostanában egyre több játék próbálja kihasználni a PS3 ezen képességét is.Szóval a kontroller mozgatásával irányíthatsz dolgokat a játékban (ha akarsz).És ez sokkal pontosabb az X360 kinect-jéhez képest,ez által szórakoztatóbb is.Szóval még ezen a téren is inkább a PS3 a jobb hiéba a nagy forradlami MS újítás az X360-ra.


Szóval én inkább PS3 párti vagyok minden tekintetben,az X360-ról pozitív dolgot nem tudok mondani,a PS3-ról meg negatív dolgot.Jó mondjuk ha nagyon akarok talán annyit tudok mondani hogy X360 merevlemezére fel lehet telepíteni a játékokat is onnan futtatni,még PS3 esetében ilyet nem lehet csinálni.Így PS3-ban a meghajtó jobban használódik mint X360-ban és az első PS3 szériákban a PS3 meghajtók szerették is megadni magukat elég hamar,ez velem is megtörtént,de ez a hiba legalább akár házilag is könnyen javítható nem úgy mint az X360 GPU vagy HDD csatlakozó problámája.De az újabb verziókban már ezt is kijavították szóval ha újabb PS3-at veszel,ettől sem kell tartani,de ha be is következik akkor sincs ok megilyedni.Szimplán cserélheted.

2012. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Megy lefelé a PS3 ára (persze nem a magyar pénztárcákhoz tervezték egyik konzolt sem...), ha máshogy nem, részletre mindenképpen megéri. Hozzátenném, az utólagos módosítások (flashelés, chip) típustól függetlenül tönkre vágják a gépet, általában jóval a normál élettartam előtt.

Az meg, hogy a PSP-t ellopják vagy elveszted igazából csak rajtad múlik. :)

2012. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. Azt szeretném még kérdezni, hogy mire számítsak konzolos játékoknál? Mert szerintem XBOX360-nál az a 4 gb kevés, szóval ott tuti 250gb, ha meg annak az árát nézzük, majdnem annyi a PS3, de nála ott a blue-ray, 320-as vinyó...
2012. máj. 28. 08:55
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, és mostmár kiráz a hideg a flasheléstől, bele sem tudok gondolni, hogy tönkremenne édesdrága leendő konzolom.
2012. máj. 28. 08:58
 5/17 A kérdező kommentje:
Bár én még nem próbáltam a kinectet, az osztálytáraim keménykednek, hogy ilyen X360 kinect meg olyan, holott szerintem is még nem teljesen kiforrott, és nincs is rá sok játék. Az kb arra jó mint a 20 ezres napszemüveg: lehet mondani, hogy neki van olyan. ( húdeszépkishasonlat)
2012. máj. 28. 09:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Elolv.astam 1 topikot erről a ps3 box párbajról és döntöttem
2012. máj. 28. 09:22
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem box360 4gb is telejsen elég, max ha már nem elég, veszel rá egy vinyót azt annyi. meg az olcsó is. 45.900-ért rendeltem meg énis, szerdán megjön, am nézd meg Konzolvilag.hu-t.
2012. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Konzolvilag.hu-n néztem én is. Amúgy én PS3 mellett döntöttem. XBOX live-ra havonta fizetni, ha online akarsz játszani, fel lehet telepíteni, de akkor nem elég 4GB. XBox-ot hamarabb adták ki gyengébb hardverrel, hamarabb elavul. Ellenben PS3 erős hardvere nagy vinyója ingyenes PSN-je felér annyival mint egy XBox. Kinect helyett Move: ugyanazt tudja. Ráadásul a PS3-nak blueray-e van.
2012. máj. 28. 15:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó, de te azt írtad kicsippelteted, azaz kiflashelteted, azaz másolt játékokkal akarod nyomni, nekem ez jön le belőle. Így a ps3 már drágább mulatság: blurayíró, lemez is drágább, vagy eredetit veszel. de akkor minek kellett volna a flash?
2012. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mostmár rájöttem hogy nem kell minden hónapban új játék,+ legalább ingyen ki lehet próbálni a demókat.
2012. máj. 31. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!