Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forsaken World-ban milyen...

Forsaken World-ban milyen aktív magyar céhek vannak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem játszottam vele,de amikor játszottam akkor 3 volt.Sajnos 2nek a nevére nem emlékszem,de az egyik a honfoglaló volt.Nem sikerült akkor egy céhbe se csatlakoznom.Az egyik tele volt ami a játék egyik legnagyobb céhe volt.A másikba azért nem vettek be mert nem tudok angolul,a honfoglalóba meg azért nem mert még nem vagyok 30 éves.Aki tudna magyar céhneveket írni annak megköszönném(hátha lesz közöttük olyan amivel még nem találkoztam)

2012. jún. 6. 07:47
 1/1 anonim válasza:
a honfoglalók azóta mindenkit felszednek aki magyarul beszél él és mozog... van még a SakkMatt, Hunicum többről hirtelen nem tudok,de ha feljössz tuti betudsz kerülni bárhova.
2013. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!