Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 kérdés?

Battlefield 3 kérdés?

Figyelt kérdés

Mióta bejött a patch PC-re, nem tudok játszani. Eredeti a game. Elindítom battlelogon, mondjuk singleplayert, rámegyek a nagy "launch" gombra, és nem történik semmi sem. Kiírja, hogy "Initalizing", de ennyi, tölt a végtelenségig, hiába hagyom itt 1 órára akár, nem ugrik tovább, 1 óra után is ugyanúgy tölti be, és azt írja h Initalizing. Mielőtt a patch bejött, is volt már ilyen, de akkor minden 10. indításnál max., és ha újraindítottam a játékot, akkor megoldódott. Most viszont semmi sem oldja meg. Most rakom újra, de szerintem ez sem fogja megoldani a problémát. Nem értem mi a gond. Gyakorlatilag nem is tölti a gép, nem dolgozik. Asztali parancsikonnál ugyanez. Csak webről rákeresve tudok játszani mostmár, eleinte pedig elég volt, ha rákattoltam az asztalon az ikonra, és behozta a battlelogot egyből. Most ha rákattintok semmi sem történik, tölt vagy fél percig, aztán abbahagyja, és ennyi. Mi lehet a probléma?


Előre is köszi a válaszokat!


2012. jún. 8. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Battlelog fórumon többen is írták, hogy hasonló problémájuk van. Ott nézz körül.
2012. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!