Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tehetek hogy ne írja ki a...

Mit tehetek hogy ne írja ki a The sims 3 házi kedvencek elindítása után, hogy "lemezhitelesítési hiba, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz"?

Figyelt kérdés
Szal az van, hogy van egy eredeti The sims 3-am és mellé viszont letöltöttem a házi kedvencek kiegészítőt. Normálisan feltelepítettem, találtam egy jó serial kódot és működött is de amikor elinditottam, akkor a fentieket irta ki.. Mit tehetek, hogy jó legyen?

2012. jún. 10. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A letöltött játékokat crackelni is kell, különben a lemezt kérik, ami neked nincs. A telepítőlemezen kell lennie egy olyan fájlnak, ami megegyezik a játékot elindító exe-vel. Azt bemásolod a telepítési mappába, és felülírod a meglévő fájlt.
2012. jún. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!