Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olyan képeket kell gyűjtenem...

Olyan képeket kell gyűjtenem a hétköznapi életből, amin helyesírási hibák vannak. Nekem olyanokat, amiken hibásak a dátumok (pl. : 2007 április 27. -én). Küldenétek ilyen képeket? Vagy akár linket, ahol ilyesmiket találhatok?

Figyelt kérdés
Sok helyen kerestem már, de eddig csak 2 képem van. Köszönöm előre is!
2011. nov. 14. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

(Dátum végén nincs pont.)

2011. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dátumost egyelőre nem találtam, de itt egy "átlácó" dvd-tok:

[link]


A Tescóban (meg persze a többi hipermarketben) kismillió helyesírási hibát lehet találni a rövid o-s "info"-tól a különírt "televízió kiárusítás"-on és a "%-al"-on át az "üzlethelység"-ig.


Azért ha dátumos hibára lelek, elküldöm.

2011. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dátumosat én sem találtam, de ez is jó:


[link]


[link]

2011. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Funpicen is szokott lenni! Most igy hirtelen nem találtam,de ha igen akkor linkelek!
2011. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Zimmer Feri c. klasszist. Annyi helytelenül írott német szót egy helyen...vagy csak magyar lehet?


Melyik városban élsz? Szerintem vedd a telefonodat vagy egy kis kamerát és egyszerűen indulj el a városban és figyeld a táblákat, különönsen az italboltok környékét, a kis "shop"-ok környékét, a póznákra ragasztott magán (lakossági) hírdetéseket. Szerintem egy fél óra alatt teli lesz a mobilod tárhelye. :)

2011. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket mindenkinek! :D

Amúgy debreceni vagyok, és az eddigi képeimet is így gyűjtöttem be. Ja és a telómon van 2 GB szabad tárhely és az kicsit túlzás lenne ;D

2011. nov. 14. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Kell még ilyen hiba? Tudtam hogy valahol láttam és tegnap este megtaláltam! Ha kell akkor feltöltöm a fotómasinámban az elemet du és lefotozom neked!

Rendeltünk egyszer kinai kaját és kaptunk ajándékba egy fali éves naptárat. Azon van rajta az étterem címe. (Ilyen nagy fali naptár!:) október 23.-a utca

2011. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hu az jól lenne, nagyon megköszönném ha lefotóznád:)
2011. nov. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!