Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a gta san andreas...

Hogyan lehet a gta san andreasba autót rakni ha letöltöm a gta hungary weblapról az autót és onnan hogy?

Figyelt kérdés
letöltöm és íraj hogy a gta mapában valami gta 3 ikonra menjek de nem találok olyat
2012. jún. 11. 18:28
 1/6 frederik ***** válasza:
2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt már próbáltam de nem ment
2012. jún. 11. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
ggmm a leg1szerűbb? lósz@rt nemér az a program! img tools 2.0 a legjobb! (ha nem felejtem el) holnap gépről majd leírom hogy kell csinálni!
2012. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor várom
2012. jún. 12. 10:50
 5/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem az img toolst és megnyitottam ott rámentem a fájl és azobelül az open ikonra ahogy az a neten le van írva majd azt írja hogy a gta 3 ikonra menjek de én mindent végig néztem és semmi nincs csak 1 gallery 1 usher truck van ott
2012. jún. 12. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Előre megírt szöveg, szóval csak bemásoltam:

Autók, motrok, repülők, hajók, fegyverek (esetleg emberek) behelyezése a következő: tök mind1 mit töltesz le (persze csak az elöbb felsoroltak közül) elméletileg 2 fájlbók áll! (ha több az nembaj, csak páros legyen) a vége .txd és .dff nek kell lennie (az eleje nemszámít)! Ha ez megvan akkor töltsed le a "img tools 2.0" programot! ezzel kell berakni őket a játékba! Ha letöltötted akkor: nyisd meg az img tools-t! Baloldalon fent: file->open! itt keresd meg a san andreas mappáját (ahova telepítetted) majd azon bellül: models->"gta3.img"! Ezt nyisd meg! Akkor fent: edit->find! ide írd be az 1ik fájlt (a letöltöttek közül az 1iknek a nevét! pl.: copcarla.DFF vagy copcarla.TXD ez pl. a los santos-i rendőrautó neve) ha ki van jelölve akkor: delete! utána ugyanígy keresd meg a másikat is és töröld ki! Utána: fent: commands->add! itt válasz ki a letöltött fájlok közül az 1iket! utána ugyanez csak most a másikat! És ha jól csináltad akkor bent is van a játékban! Ha valami nem jó akkor írj!

2012. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!