Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezen menne a Battlefield 3...

Ezen menne a Battlefield 3 Vagy a Black Ops, esetleg Modern Warfare 3, Minimumon? Ha igen akkor kérek szépen Linket!

Figyelt kérdés

A Battlefield Bad Company 2 elmegy rajta,de valami gond van vele. Nem vagyok nagy szakértő ezért kérem a segítségeteket!


Gépem: AMD Athlom 2X64 Dual Core 2.91 GHz

Ram: 4GB Geil 2x2 GB 400MHz (Ez az XP csak 3GB-t ismer fel,ezért várom a 64 bites XP-t)

VGA: Nvidia Geforce 8400GS 1GB Shader Model 3 (A CoD4,Bad Company 2 akadozik,de nem tudom miért,ehhez is kérem a segítséged.). Elvileg DirectX 9 0.c-t tudja,de rajta van a DirectX 10.1 is.

Operációs Rendszer: Windows XP4ever Szerviz csomag 3.


És az a kérdésem,hogy mi lehet a baj ezzel a két játékkal és,hogy a fenti felsoroltak közül legalább lowon menne valamelyik ? Köszönöm válaszotokat előre is. Ha tudom felnézek és megköszönöm. Tényleg kellenek. Gyerek koromban Már San Andreas-oztam :). Már megöl az Unalom,Facebook-on sincs senki,nem tudok játszani se. Ööö ha CoD2 TGF Érdekel akkor Xfire: cod2mpgod,vegyél fel,ha érdekel. Nektek NEM kell tagságit fizetni,mi álljuk. Ja és majd az Rcon-t megbeszljük. Aki hűségesen minimum 3 hónapig tag marad (Maradjon tovább :D) Szóba jöhet,hogy kap Rcon-t,de ha valaki tudomást szerez róla,akkor törölnünk kell a tagságát. Amúgy egy nagyon rendes közeli ismerősöm,a sógorom akit nagyon imádok :) (nem vagyok meleg) -.-),már dolgozik a weboldalon. Előre köszi a helpet!


2012. jún. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Battlefield 3 alacsony grafikán talán eldöcögne, de nem lenne élvezhető, az biztos.

MW3-nak sokkal kisebb a gépigénye, annál van esélyed. Töltsd le és próbáld ki. Bár ha cod4 is akadozik...

Ki kellene takarítani a gépet, újrapasztázás, jobb szellőzést kialakítani.

2012. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2012. jún. 15. 14:22
 3/3 A kérdező kommentje:
De amúgy nincs semmi baja a CoD4-nek csak ha belenézek a nádasba akkor akadozik meg ha olyan helyre nézek,mint pl ahol sok katona, fű,és autó van,mármint ahol nagyobb FPS-t igényel,ott akadozik
2012. jún. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!