Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot érdemes megvenn...

Melyik játékot érdemes megvenni Ps Vitára?

Figyelt kérdés

Már beruháztam az Unchartedre, és úgy döntöttem, hogy a

- Wipeout 2048 (Versenyzős)

- FIFA 13 vagy Virtua Tennis (Sport)

- Resistance (FPS)

között fogok választani. Szerintetek melyik éri meg, melyik a jobb?

Egyébként a választásom azért esett ezekre, mert:

- a Wipeout magasban veri a F1 et, és a többi autós játékot, akár grafikában, akár csak ha a játékélményyt nézzük.

- Szeretem a FIFA -t, kár hogy nem jött ki az NBA. A Virtua Tennis pedig megvolt gépen, nagyon szerettem.

- A Resistance sokkal jobb mint a Unit 13, PSP -s verzió alapján, és amiket olvasgattam az alapján is.



2012. jún. 16. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem rossz játék, ha neked mindegyik tetszik akkor azt mondom, hogy szerintem válassz random vagy amelyiket leginkább akarod.

Többit meg majd megveszed következőnek.

Amúgy Escape Plan és Gravity Rush is jó játék, azokra is érdemes figyelni.

Resistance szerintem csak akkor élvezhető igazán, ha tudod a Resistance történetét.

2012. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Haverom is beszámolt a Resistanceről, szerinte könnyen megunható. És én is úgy vélem most vmi 'végtelen' játékot fogok venni pl. autósok, sport. De azok a játékok, amiknek története van (és vége) pl.: Uncharted, azokat is sokszor újra lehet játszani, de hiányoltam a Nate -el való multizást. És most mindenképp vmi 'végtelen' játékot fogok venni, mert a legközelebbi FPS -em a Call of Duty: Black OPs lesz, amit a Sony bemutatott az E3 -on. De remél God of Warból is gyártanak Vitára, mert a Ghost of Sparta nekem nagyon tetszett.

2012. jún. 16. 13:04
 3/10 A kérdező kommentje:
De megint segget fogok csinálni a számból, mert megnéztem ezt a tesztet és nagyon tetszett: [link]
2012. jún. 16. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha PS-es teszteket akarsz (vagy akármilyen PS-es híreket, stb) akkor a legajánlottabb oldal a [link]

Legjobb magyar oldal, de szerintem nemzetközileg is a legjobb.

Vannak tesztek is folyton (Resistance: BS teszt: [link] /note/7438), és nem húznak le csak azért játékot, mert PS-es (ugye vannak olyan oldalak, amik elfogultak valamelyik konzollal szemben, és lehúzzák a kevésbé kedvel konzol játékait is).


Szerintem is hamar megunható, de 2x simán végigvihető, aztán néha-néha nem rossz vele játszani, de már harmadjára végigvinni elég unalmas.

Ettől függetlenül jó játék, és akármilyen jó is egy játék úgy is megunható.


GoW előbb-utóbb biztos jön Vita-ra, ha nem is új rész akkor a régiek átportolása.

2012. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi onnan néztem az összeset.

Akkor szerintetek Wipeout legyen vagy vmi sport (fenti kettő közül), vagy várjak a CoDra?

2012. jún. 17. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Cod-ra még sokat kéne várni, szerintem WipeOut, de csak azért, mert én nem nagyon rajongok a sport játékokért, ha neked nincs velük bajod akkor viszont nem vag sokkal előrébb.
2012. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kössz!
2012. jún. 18. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
assassins creed 3
2012. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Little Big Planat lesz! xD
2012. aug. 17. 21:56
 10/10 A kérdező kommentje:
*Planet -.-"
2012. aug. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!