Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » érdemes megvenni a Dragon's...

érdemes megvenni a Dragon's Sogma Nevű játékot? PS3

Figyelt kérdés
néztem róla videókat és így látva nagyon bejön de fogalmam sincs a játék nehézégéről az élvezhetőségéről vagy hogy lehet e multy-ba vagy 2 joystickos módba játszani.

2012. máj. 10. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha szereted a több órás eszetlen vagdalkozást akkor igen, de állítólag gyorsan meg lehet unni.A bejárható terület nagy de állítólag csak két város van és közbe semmi küldetés csak sima gyilkolás.Azt viszont el kell ismerni hogy a harc nagyon jónak néz ki.
2012. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és van olyan akinek megvan ez a játék ?
2012. máj. 11. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Még vagy 2 hét mire megjelenik, még szép, hogy senkinek sincs meg.

Amúgy fent van demója PSN-en, próbáld ki.

Én 5 percet játszottam vele, csak hogy megnézzem milyen az irányítás, szerintem must have kategória.

Csak videókat láttam róla, pár perc gameplay-t, nem olvastam utána, de nem tűnt rossznak.

Meg elég sok helyen azt olvastam, hogy várós játék, de nem olvastam róla hosszú kritikákat.


Itt olvashatsz róla nagyon sokat:

[link]


Nem olvastam el, mert ennyire nem érdekel, majd megveszem ha lejjebb megy az ára és játszok vele, de a végén azt írják, hogy "Ha valamit, hát ezt vétek lenne kihagyni", ez alapján nem hiszem, hogy épp szar lenne a játék.

És azt sem hiszem, hogy esztelen vagdosás lenne csak a játék, ez nem hack'n'slash, hanem RPG, az azért nem olyan buta műfaj.

2012. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és nehézségről:

nem nehéz, akkor már hallottál volna róla, 2 nehéz játék van az utóbbi 5 évben: Demon's Soul és Dark Souls.

2012. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!