Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Muonline.hu-n játsztok és...

Muonline.hu-n játsztok és állandóan azt írja ki, hogy megszakadt a kapcsolat a muonline.hu szerverrel?

Figyelt kérdés
Egy netről routerrel két gép megy, XP-n kidob 5percenként, Windows7en nem. Mit tudnék csinálni hogy ne dobáljon ki?

2012. jún. 18. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Ha , állandoan megszakad a kapcsolat valoszinuleg a nettel lesz probléma.Talán ha egyszerre csak az egyik gép lenne a nethez kapcsolva akkor orvosolhato lenne a probléma.
2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A probléma legtöbbször CryWolf ban szokott előjönni. (nekem csak ott jött elő)


Ugyan is ha egy felszerelésed megsérült, bepirosodik. Ilyenkor a játék ledob a szerverről. Ha piros az item, és nem vagy dk,bk,bm hogy ott helyben kijavítsd, akkor vedd le és hagyd az inventoryban amíg húznak/fejlődsz.


Plusz nem írtad hol írja ki, de ahogy levettem akkor dob ki amikor játszol.


Megnézném a routered beállítását is, hogy milyen portok vannak nyitva, vagy, hogy nincs e bekapcsolva a router tűzfala(már ha van neki).


Ennyi.

2013. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!