Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi az ami jobb a...

Szederkebabyy kérdése:

Szerintetek mi az ami jobb a Sims3-ban mint a Sims2-ben?

Figyelt kérdés
Érdekelne, kinek mi tetszik jobban a Sims3-ban

2012. jún. 18. 19:01
 1/2 Lunala ***** válasza:
A tág tér. Sims 2-ben engem pl nagyon idegesített, és le is terhelte a gépet, hogy mindig, bárhova ment a simem, állandóan csak töltött, töltött és töltött. Továbbá nem lehetett átmenni senkihez, csak a másikat lehetett áthívni. Ja és az öregedés. Ha játszom egy családdal, és annak a tini tagja beleszeret egy másik család tini tagjába, akkor ne az legyen már, hogy az egyik öregszik, a másik meg nem, és emiatt, ha az enyém felnő, akkor már nem szereti a másikat. Jó, tudom egy későbbi kieggel már meg lehetett azt csinálni, hogy valaki vele öregedjen a szülinapjakor, de könyörgöm. Ha meg egyébként ezt a funkciót hiányolja valaki a sims 3-ból, akkor az meg simán kikapcsolhatja a beállításokban a szomszédok öregedését. Másik: azt is mondják, hogy a sims 3-ban mindegyik sim egyforma, vagy ilyen pocok fejük van. Én erre azt mondom, hogy akkor nem tudnak rendes simet csinálni. Nekem valahogy egyik simem sem egyforma, és nincs pocok fejük, sőt van egy nagyon hegyes állú, vékonyka, férfi simem is.
2012. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sok van de például az embert amikor csinálod sokkal több mindent tudsz alkalmazni( kövér lehet festett haj szines bőr stb...)

és több és jobb berendezési tárgyak vannak( autó, bicikli...)

2012. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!