Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow account probléma. Mit...

Evelynxx kérdése:

Wow account probléma. Mit tegyek, hogy beengedjen?

Figyelt kérdés
Barátom a mai nap megadta a accountja jelszavát, meg id-jét, de nem tudtam belépni vele, mert blokkolták az accountot. Küldtek egy üzenetet az e-mailjében, amiben leírták hogy "gyanús tevékenységek" miatt pár órára blokkolják az accountot, gondolom hogy megelőzzék a karilopást. Mikor lejárt a bann, megváltoztatta a jelszavát, ismét megpróbáltam belépni, de meggint blokkolva lett az acc.. barátom azt mondta nálam van valami gubanc, mert őt beengedi a munkahelyi gépről is.. Vlakinek van valami ötlete mi lehet a gond?

2012. jún. 20. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen általában blokkol ha rosszul irod hibázol a lognál/autenticate-nél , főleg ha nem az account által legtöbbet használt IP-ről lépsz be .Már küldi is egyből a warn-t mobil-ra és/vagy mail-re

Namost ki az a hülye amúgy aki megadogatja az accját?

Üres accot is sima 5-6kba el lehet paszolni.

2012. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a "hülye" a párom, 2 éve ismerjük egymást, szóval lehet azért merte megadni... de belogolásnál nem írtam félre, egyből ezt a "Due to suspicious activity, this account has been locked. A message has been sent to this account’s email address containing details on how to resolve this issue" ablakot adta.
2012. jún. 21. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!