Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman: Arkham City Ra's al...

NejlonZacskoo kérdése:

Batman: Arkham City Ra's al ghul boss fight probléma a többi lent?

Figyelt kérdés
Az van hogy a játékot nCore rol szedtem le , 11 gb volt és amikor ra's al ghult kellene megölnöm, a kardot nem akarja eldobni... hogy értsétek mi van linkelek egy videót... http://www.youtube.com/watch?v=kUr8Ab0BT0Y 09:23 körül amikor megint megkapjuk az irányítást a videó végén, nem tudom eldobni a kardot..., minden gombot végignyomkodtam, tényleg mindent... (kivéve a power wake up sleep gombokat.) tehát nem értem hogy mi a gond, ncore on a kommentekben is olvastam ilyen hibát, nem is egyet, de van nak ott olyan kommentek is hogy sikerült nekik elvinni már a joker bossfight ig, szal nemértem mi lehet a gond... ha valaki esetleg tudja akkor írja már le pls. a válaszokat előre is köszönöm.
2012. jún. 22. 14:27
 1/1 anonim válasza:
Ami azt illeti ez nem hiba pusztán megfelelő mozdulatot kell megtenni a batmanal.Én is ennél a résznél szarakodtam elég sokat számítógépen.Csak az a sz***pás ezzel a résszel hogy nem mindegy hogy mozdulsz mert ha csak egy kicsit is bemozdul nem fogadja el.Sok sikert és kitartást.
2012. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!