Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Medal of Honor játékoknak...

A Medal of Honor játékoknak van összefüggő háttértörténete, vagy mindegyiknek külön van és egymástól függetlenül játszhatom őket?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy külön van,talán az újaknak van összefüggő, de akkor is csak úgy hogy ha van MOHXY és MOHXY2. Én MOH-ból még nem láttam összefüggőt, pedig sokkal játszottam, de mivel nem minddel ezért azt se mondom biztosan hogy nincs.
2012. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs. A 2010-es rész és az idén érkező Warfighter összefüggenek (azonos szereplők stb..), de a régebbi, 2. világháborús részek külön vannak.

Nagyon sztorijuk sincs, talán csak a Pacific Assault-nak.

2012. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A warfighter is külön lesz. A warfightert valódi egységegben szolgáló katonák sztorijairól mintázták. Bár a warfighternek végre lesz 1 jól összerakott, remélem csavaros, és érdekes sztorija.
2012. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!