Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PlayStation 3, Xbox 360 vagy...

PlayStation 3, Xbox 360 vagy Nintendo Wii? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy PC-nem akarok játszani, nem akarok egy közelről monitor előtt görnyedni órákig. Inkább hanyatt b@szom magam a kanapén, és messziről nyomkodni a controllert a haverral együtt, amúgy is van egy full HD-s LED tv-m. A gépem amúgy sem alkalmas a komolyabb játékokra, olcsóbb lenne egy konzolt megvennem, mint feltuningolni a gépemet.


Viszont még sosem volt konzolom (na jó régen még az őskorban egy nintendo-m amin mario-ztam :D ).


De a mai új konzolok közül nem tudom, hogy melyik a jobb és miért. Melyiket ajánlanátok? Indokot is kérek szépen!



2012. jún. 26. 11:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Ha a haveroddal akarsz eggyütt online on akkor válaszd az Xbox360-at.Ha a haverod melletted ül és úgy toljátok akkor ajánlom a PS3-at.Nintendo wii vel jól ellehet lenni,szórakoztató.Viszont ha FULL HD LED TV-d van akkor a PS3 at ajánlom mert grafikailag sokkal jobb játékok vannak és 3D kompatibilis,bluray-t is lejátszik.
2012. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Ja, úgy játszanék, hogy a haverom közvetlenül mellettem ül.

Csak ilyen egyszerűbb játékok igazából, nem vagyok egy marha nagy gamer, suli után haverral lazulni egyet, nem kell nekem brutál grafika, inkább csak szórakoztató legyen maga a játék, ilyen Tekken-szerű verekedős vagy valami sport témájú játék is megteszi. Még az ilyen noname játékok is jók.

2012. jún. 26. 12:16
 3/52 anonim ***** válasza:
PS3-ra csak az exkluziv játékoknak szebb a grafikája. A több platformon megjelenő játékokat először xbox-ra csinálják és onnan portolják át tehát ott még ha egy észrevehetetlenül is de szebb a grafika.
2012. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Konzol: XBox 360

Játék: Army of Two: The 40th Day

2012. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
Xbox-on is lehet offline játszani haverral, csak a Live kidolgozottabb mint a PSN és ezért a PS-fanok úgy csinálnak mintha nem lenne offline Xbox-on. A multiplatform játékoknak PC-n a legjobb a grafikája, de rögtön utána jön az Xbox. Konzol-exkluzív játékoknál szintén az Xbox a jobb. A legtöbb új Xbox játék is támogatja a 3D-t. Olcsóbb is mint a PS. És igen, Xbox-om van. :D
2012. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Mondom én nem akarok interneten keresztül online játszani, elég ha a haver ott ül mellettem egy controller-ral a kezében és nyomjuk ketten. Egyszerűbb játékkal, nem kell nekem ilyen mozgásérzékelős kinect-es lóf@sz. Csak sima egyszerűbb dolgok, kis igények.
2012. jún. 26. 14:00
 7/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csúcs grafika, és inkább az akció játékokat szereted X-box 360.

Ha csúcs grafika, sok lehetőség , és akció játékokkal szeretnél játszani többnyire, és szeretnéd követni a modern technológiát( 3D,Blu Ray), akkor Ps3.

Ha meg nem számít a csúcs grafika, de utálod az akció lövöldözős játékokat(persze itt is van sok ilyen), és annál inkább szereted a barátibb játékokat, akkor Wii!

A Wii telis tele vannak jó játékok: Parti, Tánc, Sport stb...Ami társaságban nagyon nagyon állat! És ha bejönnek a NINTENDO játékai is pl: Mario, Donkey Kong, Metroid stb....Emellet: csak Wii-hez kapsz kiegészítőket, méghozzá nagy számban, ami még élvezetesebbé teszi a játékokat: Teniszütő, golfütő, ping pongütő, pisztoly, horgászbot stb.....

Nekem megvolt a lehetőségem a 3 gép közül melyiket vegyem, én a Wii mellett döntöttem, ezek miatt, és a játékkínálat miatt!

Üdv

2012. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 Lázár Péter ***** válasza:

Én wii-t nem vennék mert nincs rá annyi játék.

Nekem ps3 van.

2012. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 Slayyy válasza:
Szerintem ps3 ha csak úgy többen split-be akartok játszani. Amúgy nem értem online mért jó az xbox360 mert fizetni kell és a cuccok drágábbak. Max annyi hogy Halo mert azt a játékot magyon szeretem :D De végül nekem ps3-am van szép graf meg minden szerintem nagyon jó nem bántam meg.
2012. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Már leírtam többször nem akarok online játszani, egyszerűbb játékok is megteszik, amit a haverommal ketten egymás mellett ülve, 2 kontrollerrel is tudunk játszani, ilyen sportos, verekedős cucc is megteszi. No meg a kaland játékok is érdekelnek (pl.: Prince of Persia). Az ilyen lövöldözős, autós, csúcs 3D-s übercsászár agyonra hypolt mai új divat játékok nem izgatnak. Mondom nem vagyok egy hatalmas gamerköcsög fanboy, egyszerű hétköznapi suli vagy meló utáni kikapcsolódáshoz kellene 1-2 órára. Egyszerűen, látvány és grafika harmadlagos szempont, a konzol ára másodlagos, elsődleges szempont, hogy szórakoztató legyen klassz játékélménnyel.
2012. jún. 27. 17:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!