Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kellene valamilyen multiplayer...

Kellene valamilyen multiplayer játékocska?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrégiben leszedtük haverommal a Trine játékot csak nem volt jó és nem láttam multiplayert benne. Szeretnék valamilyen nem mmorpg játékot nem racer-t és nem League of Legends-et vagyis amivel úgy ti magyarok játszatok néhányan Trine is jó volt ilyen ügyességi grafika nem számít csak vicces kis szórakoztató többen ingyenesen játszható játék legyen:D

Előre is köszi a válaszokat

Bye



2012. jún. 26. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Counter-Strike , WoW , Cabal , HoN , DoTA , CoD 1-2-4-5-6-7 , Bármilyen ingyenes mmorpg , Aion , boi, pw , forsaken world.


A legjobban a TERA-t ajánlaném de az fizetős.

2012. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mysterion1g ***** válasza:
Battlefield 3 :))
2012. jún. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Írtam hogy lehetőleg ne legyen mmorpg, De amiket felsorolt az első válaszoló mindet vagy láttam/játszottam velük.

Más valamiket nem tudtok amihez nem kell hiper szuper számítógép?

2012. jún. 27. 16:57
 4/5 mysterion1g ***** válasza:
Battlefield 1942
2012. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
battlefield play for free... ingyenes, fejlődésrendszre, online, multiplayer, és szórakoztató...
2012. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!