Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan töröljem a GTA (san...

Hogyan töröljem a GTA (san andreas) -ba az összes csaláskódot? -mert ezek nélkül nem menti a játékot.

Figyelt kérdés
Nem menti a játékokat mert azt írja töröljem a kódokat. De azt nemtudom hogy hogyan! ( nem ilyen kódok kellenek hogy, (pl: AEZAKMIOFF)amivel törlök egy kódot!!) Segítsetek!Nem tudok egyetlen egy játékot sem elmenteni..

#GTA #törlés #mentés #GTA San Andreas #kód #játék mentése #sikertelen játék mentés
2012. jún. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget San Andreasoztam, de én ilyenről még sosem hallottam. Törölni egy kódot valószínüleg azt jelenti, hogy kapcsold ki azt. Kikapcsolni úgy tudod ha beírod mégegyszer. Tehát nem kell OFF, csak szimplán mégegyszer ugyan azt a kódot beírod, amit ki akarsz kapcsolni.

Bocsi ha hülyeséget írtam, de máshogy nem tudtam értelmezni a kérdésedet...

2012. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1.-nél a pont!
2012. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem ezt kérdeztem. A mentés a hiba , hogy nemtudom elmenteni mert " sok a csaláskód.. "töröljek valamit a könyvtárból vagymiből"!
2012. jún. 28. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én is úgy értelmeztem mint az 1., de amúgy én is sokat kódoltam és nem ad több küldit. Nem tom miért, na mind1.
2012. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem, és mentéskor kiírja hogy egy vagy több kód aktív, ezek hatással lehetnek a mentésre.

Erre én nyomok egy "tovább"-ot, és ugyan úgy el tudom menteni...

2012. jún. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!