Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek töröljem magam...

Szerintetek töröljem magam facebook-on?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy nagyon függök rajta. Ha gép közelben nem vagyok akkor telefonon. Nem tudom megállni, hogy ne lógjak rajta ha egyedül vagyok. Ha társasággal vagyok persze nem is gondolok rá. De nem csak ezért utálom. Hanem mert ha tetszek valakinek mindig a facebook-on keres meg és élőbe meg nem mer megszólítani. Igaz vannak olyan barátaim akikkel előszőr facen beszéltem utána meg nagyon jó barátok lettünk :) Meg vannak külföldi barátaim is akikkel sajnos csak ott beszélhetünk. Ti mit tennétek a helyembe? :(

#rjiko
2012. jún. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám.Talán törölhetned a mostani facebookod,utána meg csinálhatnál egy olyat amin csak a külföldi meg közeli ismerőseid vannak, pl. 10 ember.Lehet hogy sikerülnöd leszokni.Vagy torold teljesen,a külföldiekkel meg e-mailezz.
2012. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem élőben igazi 3D-s barátaim nincsenek. Sztem ne töröld. Ha csak akkor Facebookozol, mikor egyedül vagy, akkor nem gáz. Az a gáz, ha társaságban is folyamat azt nyomod. Nekem vtak olyan ismerőseim, meg is szakadt velük a kapcsolat, mert hát ez azért eléggé sértő számomra. :(
2012. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én töröltem magamat otthon elégé ráfüggtem. Annyiból rossz hogy kevesebbet tudsz beszélgetni barátaiddal.
2012. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem törölném
2012. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!