Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az utóbbi időben valamiért a...

Az utóbbi időben valamiért a játékokban a sötétebb, árnyékosabb helyeken ronda lett a kép, ilyen festményszerű, és a fények "körvonalasak" lettek. Így nehéz elképzelni, ezért kérlek nézzétek meg a képeket. * Ötletek? Van egyáltalán rá megoldás?

Figyelt kérdés

A ME3-as képeknél az első 2 az új kártyával van,gondoltam meg fog javulni az új kártyától,de csak sokat javult azért megmaradtak.

[link]



#videokártya #Mass Effect 3 #elmosódott textúra
2012. jún. 28. 20:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Monitoron gondolkodtam én is, de kicseréltem bátyám monitorjára és ott is ugyanolyan volt.
2012. júl. 1. 13:20
 12/15 A kérdező kommentje:

Na lefényképeztem mobillal, most már biztos meglátod. A ME3-as képeknél a csúnya,maszatos textúrákat keresd, a WoW-os képeknél a kasztolásnál a kezét,mert van az alap fénye,de a körül van egy másik fény réteg aminek nem kéne ott lennie. A másik a Zzz körül lévő kis fénykőr, annak sem kéne lennie, és amikor a sámánnál a chain lighting becsap,azért azon is látszik,hogy milyen hülye fénye van.

[link]

Mondanom se kell,hogy teljes méretbe nézd. ;)

2012. júl. 1. 14:25
 13/15 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem a Windows-t... Nem lett jobb, ugyanolyan maradt. Most már végkép kifogytam az ötletekből...
2012. júl. 4. 21:49
 14/15 mysterion1g ***** válasza:

hát haver, nem tudom :)


A mobilos képeken tényleg jobban látszik a Mass Effecteseken de ötletem sincs.


Az hogy a újratelepítés nem segített az azt sejteti hogy hardwares nem software-es a probléma :(


Másik VGAval milyen?

2012. júl. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az új kártyával azért szebb sokkal, de még mindig látszik. A fények furcsasága viszont maradt, vagy csak egy nagyon picit javult. De igazából már kezd nem érdekelni a dolog, elfogadom így ahogy van. Csupán az az érdekes ez előtt Asus kártyám volt. Most is az van, és meg is maradt a hiba. Csak nem... ugye nem? :D
2012. júl. 6. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!