Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzol vásárlás előtt állok,...

Konzol vásárlás előtt állok, melyiket éri megvenni/flashelni?

Figyelt kérdés

X360 és PS3 érdekel csak.

Melyik jobb értékarányilag ? Melyiket könnyebb flashelni ?

Online gaming nem érdekel, csak single-be akarom használni.


2012. júl. 2. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján, az XBox-ot ajánlom.
2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak single akkor box , sőt sztem egy sima jasper alapos arcade megteszi ( nekem is az van) rgh-ztatni is tudod azzal vinyórol fut a letöltött játék , nem kell cdre írnod , de ennek kicsit húzósabb 10ezer körüli ára van és csak olyan géppel tudod megcsináltatni amin a dashboard 15574 alatti! Ha kell még segítség nyugodtan írj privit is szívesen válaszolok az xboxal kapcs kérdéseidre! :))

De ha megteheted , akkor PS3 egyértelmű(értékügyileg ez üt szerintem), de ezen erdeti játékokkal tudsz játszani csak és a fat gépeket nem éri megvenni , mert soknak ledes hibája lesz , ami javítható , de nem kiküszöbölhető.. :/

(tudod flasheltetni , de az újabb játékokat nem viszi majd!)

Amúgy a kép szépségét nézve én a boxal "szaros kis 72centis" tv játszom HD nélkül és még itt is néha elcsodálkozom,hogy milyen szép a kép! :)

2012. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!