Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg mondanátok hogy tetszik...

SSurning kérdése:

Meg mondanátok hogy tetszik az Amnesia The Dark Descent végigjátszásom?

Figyelt kérdés

Minden kommentet várok

Ha tetszik akkor Iratkozzatok fel

a csatornára!


Itt a link: http://www.youtube.com/user/BurningHungaryHorror?feature=watch



2012. júl. 3. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy próbálkozhatsz nem leszel olyan mint pewdiepie. Még ha sokszor alig jön rá pewdie hogy mit kell csinálni akkor is mindenki őt fogja nézni hiába angolul beszél.
2012. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem leszek olyan mester mint PewDiePie de próba szerencse.


Én azért csinálom mert élvezem és hogy bemutassam az embereknek az Amnesia csodálatos világát!

2012. júl. 4. 07:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy vannak hozzám hasonlók mint Senshi vagy szepiz
2012. júl. 4. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak mert az amnézia engem is befosatott, nem hinném, hogy egy 12 éves gyereknek ezzel kéne játszania...
2012. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12 éves gyereknek ezzel játszani?

Miért mivel játszon? Én már 10 évesen GTA-ztam, Dead Space-t játszottam (bár azt 11 évesen 1 évvel a megjelenése után mert akkor vettem észre hogy van egy jó ijesztős, véres horror) Ugyanígy a F.E.A.R sorozat amit akkor láttam meg amikor amikor a horror játék után kutattam.

Fűrészt és egyéb horrorfilmeket néztem, és csak 18 karikás játékokkal játszottam (ma persze mára minőség is számít).


Én a "leggyengébb/legnemvéresebb/legnyugisabb" (nem tudom hogy mondjam) játék amivel játszottam (az akció játékok között) az a GTA sorozat. Persze ritkán de játszok need for speed-el is.

Fifa, PES és egyébb focis játék nálam kizárt.


És ebbe mi a legjobb? Nincs rémálmom, nem élek félelemben, nem járok pscihológushoz, és semmi hatásuk nem volt rám.


Az meg hogy játékok miatt agresszívak leszünk szerintem baromság. SENKIVEL SEM találkoztam még aki mondjuk az Amnesia, vagy Penumbra, vagy bármely más horror vagy GTA miatt agresszív lenne.


Lehet hogy csak én vagyok ilyen de én minden korosztálynak (persze nem kisgyerekeknek ami alatt a 6-7-8 éveseket értem [az egyik unokatestvérem aki 5 éves mellesleg imádja a Dead Space 2-őt] hanem az az felettieket) ajánlom a játékot ha az jó játék.

2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is pont így vagyok vele hiába szarok be állandóan én folytatom tovább mert jók ezek a játékok és nem leszünk tőle se agresszívak meg nem lesz semmilyen rémálom

EZ CSAK JÁTÉK!!!!!!!!!!

2012. júl. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!