Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez teljesen másik része a...

Ez teljesen másik része a játéknak? :O ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elővettem egy régi játékomat a Need For Speed Carbont és elkezdtem rajt újra játszani. Találtam egy olyat interneten, hogy Collectors Edition. Az lenne a kérdésem, hogy ez egy teljesen másik változata a Carbonnak vagy csak egy bővített változata ? :O

2012. júl. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


"The Collector's Edition features three additional heat levels. Although the pursuit system is similar to Most Wanted, this feature has been reprogrammed in Carbon to ensure that police were not too dominant in arrest tactics in high pursuit levels. Some of the police tactics (such as the spike strips) while at the same time to make pursuits much harder to escape once a pursuit initiates."


"The Need for Speed: Carbon Collector's Edition features 4 exclusive cars, 10 pre-tuned cars, 6 new races, 3 unique challenge events, 10 unique vinyls and a Bonus DVD showing the making of Carbon and showcasing all the cars used in the game. The Collector's Edition also features alternate box art and metallic finish packaging. Although the Mac edition doesn't display the Collector's Edition title, it contains all Collector's Edition features. The downloaded version of the game features the Ultimate Performance Kit, 2006 Pagani Zonda F and the 1971 Dodge Challenger. An arcade version of the same name was released by EA Arcades in 2008"

2012. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csori96 ***** válasza:

Bővített változata.

Részletek itt: [link]

2012. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem hiszem el :D Éppen, hogy írtam Neked privit már válaszoltál is pont TE :D Köszönöm a választ.

Akkor ez nem egy patch hanem teljes egészében kell letölteni vagy megvásárolni ?? :O

2012. júl. 3. 19:41
 4/4 Csori96 ***** válasza:
Ja, teljes egészében kell megvásárolni vagy letölteni.
2012. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!